yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beethoven Virus / 베토벤 바이러스 (2008)
Bende izlemeyi düsünüyorum tavsiye eder misiniz ?
Izlemeye deger mi kimileri zaman kaybi diyor ama Jang Geun Suk oynuyorsa eminim öyle degildir. Alkis
Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim klasik müzigi zaten severim ama bu diziyle daha da çok sevmeye basladim.Jang Geun Suk'un oyunculuguna bayildim bu diziden önce you're beatifulu izlemistim arkasindan da bu dizi süper gitti.Zaten bu diziyide Jang Geun Suk var diye izledim iyiki de izlemisim..Izlemeyenler kesinlikle izlesin...
Boys Over Flowers Fan Club
Song İl Gook fan club & Lee Min Ho
ARIRANG Korea's Global TV Fan Club
(08-01-2010, Saat: 5:58)snow_flower Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende izlemeyi düsünüyorum tavsiye eder misiniz - izlemeye deger mi kimileri zaman kaybi diyor ama Jang Geun Suk oynuyorsa eminim öyle degildir. Alkis

Dizi daha bitmedi ama bitmesine 2 bölüm kaldi.Ayrica da tavsiye ediyorum süper bir dizi. Alkis
Bende suan bu diziyi izliyorum.Aslinda ilk bölümleri sikici gelmisti birakmayi düsünmüstüm. Biggrin Ama gitgide daha heyecanli olmaya basladi. Biggrin
Diziye baslamamin ilk nedeni klasik müzikle ilgili bir konu içermesiydi.Ilk bastaki kizin gayreti ve o adamin tavirlarini sirf ordaki insanlar ve müzik için çekmesi ayri bir olay helal olsun bu arada ben heralde dayanamazdim.Biggrin Daha 4 'teyim ama hosuma gitti izlemek isteyen varsa hiç tereddüt etmeden baslasin...Eger kulaginizi klasik müzige karsi egitmediyseniz, bu sizin için bir iskencede olabilir sonunda karar sizin benden söylemesi...BiggrinBiggrin
Çok güzel bir dizi.:d Konusu harika.Onay
Ben su an 11.bölümdeyim ve çok güzel bir dizi asla sikmiyor ve hizli ilerliyor, ee bir de müzikleri unutmamak gerek mükemmel müziklerle harika bir dizi herkese tavsiye ediyorum.Biggrin
Merhaba ben yeni üye oldum.Happy0064
Bu diziyi izlemekte kararsiz kaldim ben, çok duygusal.:img-cray: Yeni biri oldugum için izlemeyecegim, hiç komedi yok mu?
Çok harika bir konusu var ostu muhtesem klasik müzik sevenlerin kaçirmamasi gereken bir dizi, severek izliyorum su an 15. bölümdeyim muhtesem gidiyor, her bölümü benim için ayri bir heyecan tavsiye ederim.
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.SUPER JUNIOR
Nerden izlemeye basladim bilmiyorum.Pisman Ilk bölümde çok sikildim, sonra Geun Suk rüyama girince 2. bölümü izledim ve aslinda güzel oldugunu kesfettim.
Klasik müzikle sorunum yok ama okuduguma göre Du Ru Mi sefe asik olacak öyle mi?Aglama
Basladim izlemeye bakalim sonu nasil gelecek...Biggrin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise