yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bad Girls / 나쁜 여자들 (2002)

[Resim: bad20girls.jpg]

Adı:Title: 나쁜 여자들 / Na-ppeun Yeo-ja-deul
Bölüm sayısı: 16
Kanal: SBS
Dönem yayınla: 2002-06-27 2002-05-08
Yayın zamanı: Çarsamba.

Jae-kyung,Yeol-mae ve Yeon-hee 3 ayrılmaz arkadaşlardır.Yeon-hee, Taek-su ile evlidir.In ku,Jae-kyung'in, Bong-chul ise Yeol-mae'nin erkek arkadaşıdır.

Taek-su (Kim Byung Se) esinin arkadaşı co- isçi ile bir ilişkisi olduğunu öğrenir.Yeon-hee ( Kim Hae Ri) ev kadını olarak yasamak yerine kocası için basarili bir iş kadını olmaya karar verir.

Jae-kyung (Park Sol Mi) is yerinde yüksek bir konum kazanır ancak onun bir üstü,Jang-su(Sun Woo Jae Duk) onu taciz etmeye çalışır.In-ku (Lee Jung Jin) öğrendiğinde kızgındır ama hikaye Jae-kyung'un pozisyonu için sessiz tutulur.Jae-kyung,ihanet duygusu, çalışmak için başka bir şehre taşınır.Orada menajer olarak çalışan Sin-ho(Park Kwang Hyun) ile karsılaşır.Jae-kyung için Sin-ho sıcak kalpli bir adamdır.

Bong-(Lee Jong Soo) chul her zaman masum biridir. Yeol-mae (Sung Yu Ri) para verir ama 'işsiz serseri "dir.

Dizinin başında erkekler tarafından şirin,akıllı,seksi kızlar "kötü kız" olarak tanımlanır çünkü onlar zor kontrol edilir. Ama dizi kariyer kadınlarını yeniden tanımlamaya çalışır.

Çeviri:ßadqiirL_o5,Seda-HyunJoonG

English:

Title: 나쁜 여자들 / Na-ppeun Yeo-ja-deul
Episodes: 16
Broadcast network: SBS
Broadcast period: 2002-05-08 to 2002-06-27
Air time: Wednesday & Thursday at 9:55pm

Jae-kyung, Yeol-mae, and Yeon-hee are three inseparable friends. Yeon-hee is married to Taek-su. In-ku is Jae-kyung's boyfriend, and Bong-chul is Yeol-mae's boyfriend.

Taek-su (Kim Byung Se) is having an affair with a fellow co-worker, which his wife finds out about. Yeon-hee (Kim Hye Ri) decides to find her own success in the workplace rather than live as a homemaker for her husband.

In-ku, though, is not a guy crazy for ambition, but has his own dark family secret, connected to the company's president, Lee Soon Jae-which is why he wants to succeed in that company. This yearning for recognition constantly puts him in a dilemma where he has to decide whether to get his success or Jae-kyung.

Bong-chul (Lee Jong Soo) is an unemployed 'bum' that always uses money that innocent Yeol-mae (Sung Yu Ri) gives.

In the beginning of the drama, guys defined a 'bad girl' as a girl that is sexy, smart, and cute because they are hard to control, but the drama tries to redefine the stereotypical images of career women.

No wonder, we are team of dream!
»» TVXQ! ««

Biz inanıyoruz, sizde inanın. Bu ayrı olarak geçirdiğimiz son yıl dönümü olsun...

seni seviyorum -özgü ehe
Izlemek için açtim beklememesi için dolduruyorum, bakalim nasil bir film mis.
Paylasim için tesekkürler.
Merak ettim dogrusu, izlemek istedim!
Bilgi için sag ol.
Çikmiyor galiba. Smile
Neyse, paylasim için tesekkürler. Smile
Paylasim için sagol bebem. Smile

Opucuk Türkçe altyazisini bulursam izlerim. Biggrin
Bigeast____ ~ Cassiopeia

We won't let go! TVXQ/JYJ
Güzel bir filme benziyor, tesekkürler.
İmzanız kurallara uymadığı için silinmiştir.
Degisik bir konusu var. Onay
Paylasimlar için tesekkürler. Alkis
Paylasim için tesekkür ederiz canim. Opucuk

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise