yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazing Coffee / 드라마 스페셜 - 끝내주는 커피 (2010) / Drama Special
#1
Amazing Coffee / 드라마 스페셜 - 끝내주는 커피 (2010) / Drama Special

[Resim: 455pi.jpg]


Yayınladığı Kanal: KBS
Yayın Tarihi: 29.05.2010
Yayın Zamanı: Cumartesi 23:15
Zaman: 70 Dakika

Hakkında
"Drama Special" serisinin üçüncü bölümü. Oh Jong 30 yaşlarında bir kadındır. Hepsinin babası farklı olan 3 kız kardeşini büyütmüştür. Kahve kavurmada yetenekli bir barista (kahve barmeni) ustasıdır. Parlak bir kişiliğe sahiptir, onun hayali mutluluğunu paylamak ve kahve yoluyla hikayelerini anlatmaktır. Bir gün, bekar şirket lideri Choi Chang ile tanıştı. Choi Chang kahvenin matematik gibi olduğuna ve kavrulmasının doğru ölçülerde yapılmasının gerektiğine inanır. Onlar "en iyi kahve" yi yapmak için yarışırlar. Sıcak kalpli Oh Jung ve inatçı Choi Chang'ın aşkları kahve ile büyür. Onların ilişkileri Oh Jong'un geçmişinin aniden ortaya çıkmasıyla yeni bir aşamaya ulaşır.

Çeviri: Ayşegül Sarı
Kaynak


~~English~~

Broadcast network: KBS
Airing dates : 2010/05/29
Air Time: Sat 23:15
Time: 70 min

About
3rd part of the "Drama Special" series. Oh Jong, a woman in her 30s, is raising three sisters who all have different fathers. She is a barista master who has skills in coffee roasting. She has a bright personality and her dream is to share happiness and tell stories through coffee. One day, she meets a single, company team leader Choi Chang. He believes coffee is like math and roasting has to be done with exact measures. They compete to make the "best coffee." Warm-hearted Oh Jong and stubborn Choi Chang grow in love through coffee. Their relationship reaches a new stage when Oh Jong's past is suddenly revealed.

Translation: Ayşegül Sarı
Source
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Amazing Coffee / 드라마 스페셜 - 끝내주는 커피 (2010) / Drama Special - Yazar: Ayşegül Sarı - 14-05-2013, Saat: 2:17Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise