yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
90 Days, Time to Love / 90일, 사랑할 시간 (2006-2007)
Paylasim için çok tesekkürler. Smile

Hüzün içinde bi' yerlerdeyim.

Tanitim için tesekkürler.
Yalinz yorumlarinizin hepsini okudum dizi çok aglatiyormus güzelmis ama çok duygusalmis ve siz bu diziyi herkese tavsiye ediyorsunuz.
Dogrusu çok sasirdim. Ben hem sonu kötü biten izleyemem bilmeden izlesemde kimseye tavsiye etmem yani.
Aglatan dizi çok gördüm ama sonunun kötü bitmesi hiçiyi degil.
Tamam hep iyi sonlar olmaz ama kötü sonuda izlemek istemem yani.
Izledigim en güzel dizilerden biri. Herkes izlemeli. Günlerce ugrasip tüm bölümlerini indirdikten sonra yanlislikla diske format atip kaybettigim dizi, ayni zamanda hala çok üzülüyorum arsivime ekleyemedigim için. Sad Ancak en azindan diziyi izledikten sonra silindi. Biggrin
Arkadaslar bu dizinin müziklerini ariyorum yardimci olabilir misiniz?
Bence de güzel bir diziye benziyor izlemek isterim. Arkadaslar kaç bölüm sürüyor? Smile
Spoiler göster
I'm sorry I love you dizisinden sonra böyle seyler izlemeye cesaret edemiyorum. cry Ama çok ilgimi çekti ya ne yapmaliyim. Huh
http://everywheregreen.tumblr.com/
Spoiler göster
Kang Ji-hwan için elime mendilleri alip izleyecegim. Biggrin Çok merak ediyorum. Smile
Dizi nasil bitiyor diye düsünerek lütfen kendinizi kaliteli dizilerden mahrum etmeyin. Çerezlik diye tabir ettigim bir çok vasat dizinin yaninda bu dizi, size yogun duygusal anlar yasatan ve aski en güzel sekilde anlatan dizilerden bir tanesi. Tanitim için emegi geçen herkese tesekkürler.
[Resim: anigiffeo.gif]
Dizi beklenmedik bir sonla bitmiyor beklediginiz bir son... Çok güzel ben izleyin derim dramatik dizileri sevmem ama bu dizi çok baska... Müziklerde harikaydi. Biggrin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise