yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. Korea-Fans Antalya Bulusmasi / Korea-Fans 5th Antalya Meeting
(21-07-2011, Saat: 3:00)Yosu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 500 yillik netsizligin ardindan sonunda bulusmaya yorum yapabiliyorum. Biggrin
Bulusma çok güzeldi insallah bir yaz yolum tekrar Antalya'ya düser o zaman yine bulusuruz. Smile

Öncelikle ev sahibi hanim kizimizi övmekle baslamaliyim (sözüm var çünkü Tongue ).
Bunca zamandir Ankara bulusmalarina giderim ben böyle güzel agirlama böyle hamaratlik görmedim. Ankara'nin hatunlari utansin kendinden. Tongue Çesit çesit birbirinden tatli mamalar vardi. (bu kadar yeter mi? Biggrin)
Çok güzel bir gün geçirdim basinda hafiften bir kaybolup Özgü ve annesini sicakta oradan oraya yürütsem de(tekrar özür diliyorum). Semra teyze çok iyi bir ev sahibiydi kizini da öyle yetistirmis. Biggrin Balkon sohbeti süperdi özellikle Merve'nin taklitleri ile kaç gün geçti üstünden hala Merve'nin o yüzünü unutamiyorum. hysterical Damla ve Büsra'yla da tanistigima çok sevindim. En önemlisi de Özgü... Kalp Yüzyüze görüsmek harika bir seymis insanin sevdikçe sevesi öptükçe öpesi geliyor. Biggrin Aska geldim gece gece yeniden. Biggrin

Antalya tayfasi Ankara'ya gelirseniz evimde sizi agirlamaktan çok mutlu olurum. Smile Özellikle Özgü gelmezsen döverim zaten seni. Tongue Semra teyzeyi de kapin gelin. Biggrin

Bu arada ben niye fotograflarda hep amele çikmisim. cry Kamburum hep karar verdim artik en azindan fotografim çelirken dik duracagim. Biggrin

Ayse'cim bende seninle yüz yüze görüstügüm için çok mutlu oldum inan ki.Opucuk Evet beni unutamaman normaldir iste beni hep hatirlarsin artik.hysterical Anneminde ayrica selami var sana burdan ileteyim öpüyormus seni. Wink Ayrica fotograflar çok güzel çikmis.Kötü olsa zaten eklemezdim canim. Onay Aklindan da sil o düsünceleri. Insallah bir gün toplanip senin yanina geliriz canim. Opucuk Bunu cani gönülden diliyorum.Biggrin
♥ 07 merve ♥

TÜRKİYE ℂ⋆

Bu Konudaki Yorumlar
RE: 5. Korea-Fans Antalya Bulusmasi / Korea-Fans 5th Antalya Meeting - Yazar: 07 semra - 24-07-2011, Saat: 17:40

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise