yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2009 Kore-Türkiye Dostluk Konseri'ne Gidelim mi?
Bu saban K-Abla nickli üyemiz bana özel mesaj yoluyla ulasti ve Koreli Dostlarimizin Istanbul'da bir konser düzenleyeceklerini haber verdi ve bunu duyurabilmek için yardim istedi.Ben de bu konuyu açarak uygun duyuruyu yaptigima inaniyorum.K-Abla'ya çok tesekkür ediyorum ve bütün Istanbul'da bulunan üyelerimizin ilgisini bekliyorum...(Asagida verdigim linke tiklayarak orjinal siteye ulasabilirsiniz.Ayni bizde oldugu gibi onlar da böyle bir site olmasi çok sevindirici)
Happy0064

http://www.turkeykorean.net/reklam/2009_10/04_koro.php

[Resim: 04bkoro.jpg]

Tarih:31 Ekim 2009, cumartesi 19:00

Yer:Aya Irini Kilisesi(Topkapi Sarayi Iç Avlusu)

Etkinlik:Istanbul Koreliler Korosu 2009 Kore-Türkiye Dostuk Müzik Konseri
Not: Konser Ücretsizdir.

Bilgi için: 0212 368 8368

0532 357 8844

0532 344 5248

0542 452 5528
Malesef gidemem gidebilmeyi çok isterdim.. Gidecek arkadaslara iyi eglenceler dilerim eminim çok güzel bir konser olacakSmile K-Abla'ya tesekkür ederiz bizi bilgilendirdigi için Smile
Gerçekten çok güzel bir sey bu çok ama çok gitmek isterim eger gidebilseydim kesinlikle giderdim bakalim belki o gün sans yüzüme güler de giderim ^_^ belli olmazSmile
Tesekürler Setsuna^_^
Bilgilendirdiginiz için çok sagolun. Cumartesi aksami ordayim insallah Biggrin Happy0064
!!!
...
!!!
...
Bu önemli haberi bizle paylastiginiz için çok tesekkürler Smile
Bende istanbuldanim ve gitmeyi çok isterim babama biraz yagcilik yapicagim sanirim BiggrinBiggrin
Ben de çok istiyorum gitmeyi ama nasil gitcemi düsünmeye basladim bile...Onay
Ay bu süper bi haber. Çook tesekkürler :atkilinc:
Gitmeyi çok istiyorum ins. giderim ya :muzikgurubu:
Smile Çok güzel bir haber Damla tesekkürler, Istanbul'da olanlar firsati kaçirmayin derim...Smile
vavv gidecek olan var mi ?
ben ve kardesim gitmeyi düsünüyoruz ama babam izin verirse ayy insallah izin verirde konsere gideriz bilgi için tesekkürler

HYE SUNG - SOO[/color][/font][/b]

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise