Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Yongin Recreational Forest
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yongin Recreational Forest


Adres
Gyeonggi-do Yongin-si Cheoin-gu Mohyeon-myeon Chobu-ri 285

Tanıtım
Yongin Rekreasyon (*eğlence) Ormanı Chobu-ri, Mohyeong-myeon, Yongin-si, Gyeonggi-do'daki Jeonggwang Dağı'nın (562 metre yüksekliğinde) güney eteklerinde bulunur. Rekreasyon orman evleri bir tesis türüdür ve ziyaretçilere maximum rahatlık sağlarken tabiat anaya minimum zarar vermesi amacıyla dikkatle inşa edilmiş bir doğa deneyimi alanıdır.

Tesiste orman evi (ormanda konaklama), kamp alanı, toplantı odaları, çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları imkanları vardır. Orman, meşgul şehirlilerin dinlenmesi ile ailelerin ve meslektaşların bir araya gelmesi için muhteşem bir yerdir. 

Çeviri: KoreanqeL

English

Address
Gyeonggi-do Yongin-si Cheoin-gu Mohyeon-myeon Chobu-ri 285

Introduction
Yongin Recreational Forest (162ha) is perched on the southern foothills of Jeonggwang Mountain (562 meters high) in Chobu-ri, Mohyeong-myeon,Yongin-si, Gyeonggi-do. The recreational forest houses a variety of facilities and nature experience zones that were carefully constructed to cause minimum disruption to Mother Nature while providing maximum comfort to visitors.

Facilities include the House of the Forest (forest accommodations), camping zone, meeting rooms, children’s playground, and tracking/walking paths. The forest is the perfect place for busy urbanites to take a rest and families and officemates to get together and reconnect.

[Resim: sitemgr-photo-5620.jpg]
Teşekkürler. ^^
[Resim: yongin.jpg]
Teşekkür ederiz.