Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Gaziantep 2. Bulusmasi / Korea-Fans Gaziantep 2nd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3

Benim arkadasim Gaziantep'te bende Ankara'dakine katilacagim, baska hangi sehirde oluyor dedi Gaziantep'te var dedim bende katilmak istiyorum dedi arkadasin interneti yok onun yerine ben onun ismini versem olur mu ?
Katilacak olan tüm arkadaslara iyi eglenceler dilerim. Smile
(15-11-2011, Saat: 23:27)06_busra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim arkadasim Gaziantep'te bende Ankara'dakine katilacagim, baska hangi sehirde oluyor dedi Gaziantep'te var dedim bende katilmak istiyorum dedi arkadasin interneti yok onun yerine ben onun ismini versem olur mu ?

Gerekli bilgileri cecile'ye iletirseniz olur tabiki de. Smile
Eglenceli olacagina benziyor. Super
Iyi eglenceler. Onay
Merak ettigim sehirlerden biri..Onay Iyi eglenceler ilerleyen zamanlarda aranizada katiliriz insallah..Biggrin
Iyi eglenceler diliyorum. Onay
Keyifli vakit geçirmeniz dilegiyle. Smile
Aralik ayinda Gaziantep'e gelecegim.Gaziantep de bir bulusma yapmayi düsünüyorum.Umraim onada katilirsiniz...
Bulusma kesin oluyor mu? Smile
Yarin saat 13:00 de SankoPark 4. Kat asansör çikisindaki Föndü dükkani ve akülü araba parkinin önünde bulusuyoruz.

Iletisim bilgileri(cep telefonu) için bana ÖM atmaniz yeterli.

Umarim egleniriz. ^_^
Sayfalar: 1 2 3