Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: 5. Rize Korea-Fans Buluşması / 5th Rize Korea-Fans Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Çok acil bir isim çikti üzgünüm gelemiyorum.
Iyi eglenceler.Smile
Ben yorum yazmamisim çok ayip..Angel Rizeli canlar sizinle olmak vardi.cry Size bol katilimli muhabbetler diliyorum..Super Canim arkadaslarim.Opucuk
(12-11-2011, Saat: 14:26)ALEMDAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben yorum yazmamisim çok ayip..Angel Rizeli canlar sizinle olmak vardi.cry Size bol katilimli muhabbetler diliyorum..Super Canim arkadaslarim.Opucuk

Tesekkür ederim ablacim.

Uzun süre bekledikten sonra 3 kisi toplanabildik. (Ben, dalnim'ablam' ve dalnimin arkadasi) Hava soguk ve yagisli oldugu için sahile gidemedik. Az kisi olsakta, hava yagisli olsada yine de çok eglendik.

[Resim: dalnim0198.jpg]
Ben(isis)Biggrin

[Resim: dalnim0196.jpg]
dalnim(sag taraftaki)
[Resim: dalnim0195.jpg]
[Resim: dalnim0199.jpg]
[Resim: dalnim0207.jpg]
[Resim: dalnim0204.jpg]
http://imageshack.us/photo/my-images/707...m0198.jpg/
Aha! Bu fotografi sonra fotograftaki kisiyi alsam çok mu sey ister olurum?
Bitanem çok güzel eglenmissiniz, orada olmak vardi. Kaçiranlar üzülsün artik. Kalp
(12-11-2011, Saat: 20:21)7_seyma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]http://imageshack.us/photo/my-images/707...m0198.jpg/
Aha! Bu fotografi sonra fotograftaki kisiyi alsam çok mu sey ister olurum?
Bitanem çok güzel eglenmissiniz, orada olmak vardi. Kaçiranlar üzülsün artik. Kalp

Birtanemmm benim. Opucuk Biggrin Biggrin Bence de kaçiranlar üzülsün.
(12-11-2011, Saat: 20:03)isis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][Resim: dalnim0195.jpg]
Bu güzel kizda kim böyle Abaza
Az olmus katilim ama olsun bizim bulusmalarimizda böyle Biggrin
Güzel eglenmissiniz sevindim Smile
(12-11-2011, Saat: 21:12)elif35.5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu güzel kizda kim böyle Abaza
Az olmus katilim ama olsun bizim bulusmalarimizda böyle Biggrin
Güzel eglenmissiniz sevindim Smile

Baska güzel bir kizin, çekirgesi. Opucuk
Sayfalar: 1 2 3 4