Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Hatay 6. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 6th Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
[Resim: dscn2398o.jpg]

[Resim: dscn2400y.jpg]

[Resim: dscn2399n.jpg]

[Resim: dscn2401z.jpg]

[Resim: dscn2402j.jpg]

[Resim: dscn2403uq.jpg]

[Resim: dscn2404f.jpg]

[Resim: dscn2405r.jpg]

[Resim: dscn2406o.jpg]

[Resim: dscn2407f.jpg]
[Resim: dscn2410a.jpg]

[Resim: dscn2408p.jpg]

[Resim: dscn2411.jpg]

[Resim: dscn2413w.jpg]
Ah! Bu arada pencereden görünen de Yakup Bey'in yeni arabasi. Biggrin Hayirli olsun!!! Nasil da çikmis fotografta. Simdi fark ettim. Smile
(09-11-2011, Saat: 23:51)seyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][Resim: dscn0206u.jpg]
Hiç farketmedik çektigini söyleseydin kimçi derdik sana. Smile Fotograflar için tesekkürler Hacer.

(09-11-2011, Saat: 23:58)elif35.5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nuna çok eglenmissiniz bakiyorumda ama hep foto çekmekten fazla çekilememissin Dodgy

Isin esprisi böyle gizliden gizliye çekmek.. Organize isler sizi Biggrin Elifim tamam bir dahakine daha çok fotograf çekinecem söz Biggrin Hatta imzalayip Karsiyaka Postanesine de gönderecem tamam mi kuzum Biggrin

Ayse Tugba, hayatim onlar flash degildi, sen fark etmedin simsek çakiyordu Biggrin

'' Amaaaaaannn kaçarsa kaçsin otobüs, kirarim bu masayi '' Ziya kesin bunu düsünüyordu bu hareketi yaparken hysterical
(10-11-2011, Saat: 15:41)Maria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][Resim: dscn2405r.jpg]
Ayse tugba, canim benim fotograf çekmemle ilgili bir sorunun mu var.. Bak bu 2 oldu.. Hep fotograf çekerken çekiyorsun beni. Aralikta ben de seni yakalayacagim.. Abaza
(10-11-2011, Saat: 15:42)Maria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][Resim: dscn2413w.jpg]

Aglasam yerini bulur demi?! Sad
Ya ama ya! cry
3 Keredir gittim cafe'ye ama hiçbirinizle karsilasmadim ya! Sad
Fotograflarda çok eglendiginiz belli oluyor... Bu sefer arayamadim da! Sad Unuttum dün bulusma oldugunu! Hepinizi öyle özledim ki! Undecided
Hacer abla,hani kaçirmaya gelcektiniz beni? Bilgisayar basinda izlemekten dondum burada! Biggrin
Ama ya! Sad Iç çektim iyi mi?

Fotograflar için tesekkürler!
(10-11-2011, Saat: 17:55)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aglasam yerini bulur demi?! Sad
Ya ama ya! cry
3 Keredir gittim cafe'ye ama hiçbirinizle karsilasmadim ya! Sad
Fotograflarda çok eglendiginiz belli oluyor... Bu sefer arayamadim da! Sad Unuttum dün bulusma oldugunu! Hepinizi öyle özledim ki! Undecided
Hacer abla,hani kaçirmaya gelcektiniz beni? Bilgisayar basinda izlemekten dondum burada! Biggrin
Ama ya! Sad Iç çektim iyi mi?

Fotograflar için tesekkürler!
Kuzum sen kafeye gidecegin zaman bize haber ver senin için biz gelmeye çalisiriz.
Çok güzel geçmis bulusma anladgim kadariyla. Biggrin Çok sevindim sizin adiniza.
Eger bulusma bugün olsaydi ben de gelebilecektim ama dün Antakya'da degildik gelemedim. Sad
Arkadaslar bulusma Agape Kafe'de degil miydi? Fotograflar evde çekilmis gibi. Smile
(10-11-2011, Saat: 15:52)anamaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayse tugba, canim benim fotograf çekmemle ilgili bir sorunun mu var.. Bak bu 2 oldu.. Hep fotograf çekerken çekiyorsun beni. Aralikta ben de seni yakalayacagim.. Abaza

Ciddi misin?? Bak hiç fark etmedim, hmm... Sansina denk gelmis ne yapsak. Biggrin Sen den beni çek bir dahakine. Biggrin

Kafedeydik ama iç kisma geçtik. Bahçeye çikmadik bu sefer. Smile
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8