Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Hatay 6. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 6th Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
bulusmanin persembe günü olma ihtimali yok sanirim degil mi? Sad
ne zamandir bekliyordum bunu ama çarsamba günü Antakya'da olacagimizi sanmiyorum Sad
Haha Hacer ablam kaçiracakti beni...Biggrin Dershaneden falan kaçirmayin,direkt eve gelin. Biggrin Bu gün gördüm o gün ders yok..Biggrin Haha Ben sadece ararim ya...Sad Eger kaçarsak Yarem ile kaçicaz. Onun da gerçeklesmesi bir hayal ancak..Biggrin
bol katilimlar herkese iyi eglenceler...
Kaçin gelin canim olmaz mi :/ Deneyin bi sansinizi belki baban gönderir bu kez?
(05-11-2011, Saat: 12:31)Edack. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu bulusma Antakyada mi olucak ?

evet cnm Antakya'da Agape Cafe'de olacak..gelirsen çok mutlu oluruz Smile
seyhan abla ben dün Agape Cafe'ye gittim mangal yakabilir miyiz diye sordum malesef mangal yapamiyormusuz Sad ama biz evden bir seyler getirirsek bize içecekler ve diger seyler için de yardimci olacaklarini da sölediler..
Ayrica da ben Korece ögretmenimi de davet ettim bulusmada o da bizim misafirimiz olacak ona göre iyi hazirlanmamiz lazm Smile
Seyhan ablammm bu organizasyonu sana birakiyorum istedigin zmn yardimaa hazirim biliyorsun yapmam gerekenleri söyle yeter..bu bulusmamiz digerlerine göre daha farkli ve eglenceli olsun Smile)
Ben de... Biggrin
Babam bu konu açildiginda görmezden geliyor... O yüzden gelemiyorum,yine...Sad
(06-11-2011, Saat: 4:58)asyadenizi010 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]seyhan abla ben dün Agape Cafe'ye gittim mangal yakabilir miyiz diye sordum malesef mangal yapamiyormusuz Sad ama biz evden bir seyler getirirsek bize içecekler ve diger seyler için de yardimci olacaklarini da sölediler..
Ayrica da ben Korece ögretmenimi de davet ettim bulusmada o da bizim misafirimiz olacak ona göre iyi hazirlanmamiz lazm Smile
Seyhan ablammm bu organizasyonu sana birakiyorum istedigin zmn yardimaa hazirim biliyorsun yapmam gerekenleri söyle yeter..bu bulusmamiz digerlerine göre daha farkli ve eglenceli olsun Smile)
Bizde evden bir seyler yapip getiririz.Ben kavurma getiririm.Dileyen istedigini getirebilir.Maksat bir araya gelmek özlem gidermek..Bayramimizi kutlamak...

(05-11-2011, Saat: 17:57)kimbumhyun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bulusmanin persembe günü olma ihtimali yok sanirim degil mi? Sad
ne zamandir bekliyordum bunu ama çarsamba günü Antakya'da olacagimizi sanmiyorum Sad
Çarsamba olacak ama genelde her ay Hatay bulusmasi oluyor.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8