Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Hatay 6. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 6th Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

[/quote]

Caniniz ates yakmak istiyorsa mangal atesini siz yakarsinizBiggrin
[/quote]

Mangali ben yakarim ama bastan söyleyeyim yaninizda yemek getirin Biggrin Aç kalmayin hysterical
(31-10-2011, Saat: 20:21)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayse Tuba'da geliyor mu? ay yasasin bu kez tam takim olucaz herhalde.
Tam takim derken yani gelemeyenlerde telefonla baglaniyor felan o manada Biggrin öyle ya anlayin iste Biggrin
Geliyoruz :]

Geliyorum insallaaah. Biggrin Bayramda bir de biz toplanip birbirimizi tebrik edelim ama degil mi. Biggrin Çok sevinçliyim yaaa. ^^

(01-11-2011, Saat: 18:13)anamaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(31-10-2011, Saat: 20:32)Bidam55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bulusmalara yeni yüzler bekliyoruz... Toplayin gelin mahalleyi. Biggrin
Ben zorla gelecem, mahalle surda dursun Biggrin
Abla söylememe gerek yok degil mi, bu defa bendimi çigner asarim Biggrin

Ziya, sen önden buyur. Biggrin Topla gel Dörtyol'u. Biggrin Sansa bak ki, kaldigim daireden bir kiz Dörtyollu çikti hahaha. Hem de Koresever. Biggrin Ben de senden bahsettim ama bayrama gelemese de belki sonralari gelir yazin falan.

Hacer, bendini çigne gel. :P (Bu sefer isimlerinizi karistirmiyorum bak. Biggrin )

(02-11-2011, Saat: 21:22)seyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-11-2011, Saat: 21:01)anamaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-11-2011, Saat: 21:00)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ablacim, gelme sen ben gelip isyerini yakicam Biggrin Olmadi bayramda gelen misafirlerini yakarim Biggrin

Bir bidon benzin çalisir benden Biggrin Bu defa kesin geliyorum. Endiselenme o konuda Biggrin

Caniniz ates yakmak istiyorsa mangal atesini siz yakarsinizBiggrin

Dogru, mangala ates yakacak eleman araniyor. Biggrin Dakikasi 1 et. :P

Seyhan abla seni seviyoruz. Opucuk
bol bol bol eglenceli bir gün geçirmeniz dilegimle Smile
Ben de sizleri seviyorum Smile
Yumurta kirmaktan öteye gidemedigimi daha önce de söyledim ben size. Kaslarimin ve saçlarimin yanma riski varken bunu yapamam Biggrin
Mangal cidden yapiyor muyuz? bu konuyu bir aydinlatin et nasil alinacak felan? Biggrin
Gene yokum... Siz mangal yakin ben de buradan okuyum...Biggrin Kimchi yapicaktiniz hani,ne oldu o ise? xD Hepinize iyi eglenceeleer! Tongue
(03-11-2011, Saat: 17:35)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yumurta kirmaktan öteye gidemedigimi daha önce de söyledim ben size. Kaslarimin ve saçlarimin yanma riski varken bunu yapamam Biggrin
Mangal cidden yapiyor muyuz? bu konuyu bir aydinlatin et nasil alinacak felan? Biggrin
Mangal için cafeden izin alinacak.Etide kurban kesenler getirecek.Biggrin

(03-11-2011, Saat: 19:18)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gene yokum... Siz mangal yakin ben de buradan okuyum...Biggrin Kimchi yapicaktiniz hani,ne oldu o ise? xD Hepinize iyi eglenceeleer! Tongue
Bu bulusmayi bayram bulusmasi, Ayse ve Derya'ya hosgeldin bulusmasi olarak yapalim dedik.Kimci de eksik malzemeler var. Onlari temin etmeye çalisiyoruz.Bakalim...Tesekkürler.Telefonunu bekliyoruz..Aslinda senin gelmeni istiyoruzHeart
Söylemeden yazmissin Seyhan abla, tesekkür ederim :p
Renan yaaa, sen de gelsen keske -.- Çok istiyorum gelmeni...
Sadece bu kadar kisi miyiz Biggrin
Bu bulusma Antakyada mi olucak ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8