Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Konya Bulusmasi / Korea-Fans Konya Meeting (29.10.2011)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Evet fotograflar çok hos =) Bulusmanin bu kadar güzel geçmesi beni keskelere döndürme mesela keske diger bulusmalarada katilmis olsaydim Smile Çok tesekkürler Fatoscugum =)
çok güzel bir bulusmaydi.
biraz geç gittim ama bu japon kyoto parki cidden mükemmel
Konyada yasayan herkez gelmek için imkan yaratsin mükemmmelllll Smile
Tekrar tekrar bakiyorum.
Tesekkürler Fatos abla
Abla o zaman cumartesi olsun. Harika içerikli bulusmaya katilayim bari. Beklemedeyim. cry
(31-10-2011, Saat: 21:02)devrimdeniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]heyyyyyyy resimlerimiz çok güzel olmus ama bu enine çizgili kiyafetler sisman gösteriyor beni

Zuhaha Sen böyle de tatlisin canim.
(31-10-2011, Saat: 21:04)diablesse Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet fotograflar çok hos =) Bulusmanin bu kadar güzel geçmesi beni keskelere döndürme mesela keske diger bulusmalarada katilmis olsaydim Smile Çok tesekkürler Fatoscugum =)

Bundan sonra keske demezsiniz umarim her bulusmada beraber oluruz. Onay

(31-10-2011, Saat: 21:23)lotusdakigizem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Abla o zaman cumartesi olsun. Harika içerikli bulusmaya katilayim bari. Beklemedeyim. cry

Simdi gün belirlemek için çok erken ama büyük bulusma cumartesi ben eskisehirde olacagim. Pazar Konyada olmazsa pazartesi yapariz. Onay
Çok tesekkür ederim Fatos abla Smile
Bazi nedenlerden ötürü giremedim siteye.Neyse simdi buradayim.Baya bir geç oldu ama kusura bakmayin.
Evet o bütün fotograflarda tipi bir ayri kaymis,garip,pembelere bürülü insan benim.
Fatos ablayi buradan sevgi ve saygi(!) ile aniyorum o harika kareler için.
Neyse affedebilirim belki :P
Çok güzel bir bulusmaydi! Sicacikti ortamimiz.
Hele tramvaydaki konusmalar,insanlarin WTF? bakislari.
29 Ocagi iple çekiyorum..
Alıntı:Fatos ablayi buradan sevgi ve saygi(!) ile aniyorum o harika kareler için

Kendimi ölmüs gibi hissettim ya. Zuhaha
Konya Bulusmalari bana gerçekten çok zevk veriyor umarim diger bulusmalarda böyle olur.
(06-11-2011, Saat: 22:47)Mae Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bazi nedenlerden ötürü giremedim siteye.Neyse simdi buradayim.Baya bir geç oldu ama kusura bakmayin.
Evet o bütün fotograflarda tipi bir ayri kaymis,garip,pembelere bürülü insan benim.
Fatos ablayi buradan sevgi ve saygi(!) ile aniyorum o harika kareler için.
Neyse affedebilirim belki :P
Çok güzel bir bulusmaydi! Sicacikti ortamimiz.
Hele tramvaydaki konusmalar,insanlarin WTF? bakislari.
29 Ocagi iple çekiyorum..

Ocakta da mi olacak! Yasasin! Happy0064
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9