Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Konya Bulusmasi / Korea-Fans Konya Meeting (29.10.2011)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Merkezden gidecek olan var mi?
Etkinlikler hakkinda önceden bilgi sahibi olmak ve organizasyonlarda görev almak için:

Korea-Fans Gönüllü Katilimi

[Resim: korea-fans-volunteers.gif]
(28-10-2011, Saat: 21:39)Patlamis Misir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merkezden gidecek olan var mi?

Ben Merkeze gelip oradan geçecegim ama saat kaçta çikacagim sabah beli olur.
Annem Japon Parki'nda oldugunu bilmiyor. ^.^
Bilse izin vermezdi büyük ihtimalle =D

Annen geleçek mi canim. Kubra numarani bana yolla.
Biraz geç gördüm belki katilirdim umarim güzel vakit geçirirsiniz :d
Bulusmamiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayraminda Japon Kyoto parkinda gerçeklesti.Japon parkinda tarif edemeyegim güzellikte yerler var.Bulusma güzeldi. Düzenleyen fatos arkadasimiza tesekkür ediyorum. Oraya gittigimde herkes beni güleryüzle karsiladi. Karsilikli yaptigimiz sohbetler , esprililerle ortam daha da sicak bir hava aldi. Herkesle tanisip güzel arkadasliklar edindim. Herkes evlerine giderken tramwaya bindigimizde seslerimiz oldugundan daha yüksek çikmaya baslamisti ve yolcular anlam veremedigimiz bakislar içindeydiler.
29 Ekim cumartesi günü Japon Kyoto parkinda Konya bulusmamiz gerçeklesti.Harika bir ortam yarattik güzel bir sohbet kuruldu ve gerçekten çok eglendik katilan tüm arkadaslarima tesekkür ederim.
Katilmayi çok istedim ama olmadi. Dodgy Güzel vakit geçirmenize sevindim. Diger bulusmaya katilmayi çok isterim. Fotograf falan yok mu? Koysaniz görsek. Abaza
Çok tatlisiniz hepiniz. Opucuk Ben de olacaktim orada. Dertli
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9