Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Konya Bulusmasi / Korea-Fans Konya Meeting (29.10.2011)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Anneme sorup ismimi bildirecegim Smile

*Büsra abla Ankara'da mi olacaksin?!*
(25-10-2011, Saat: 21:59)Mae Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Anneme sorup ismimi bildirecegim Smile

Evet canim. 29 Ekim'de Ankara'da olacagim. O yüzden bulusmaya gelemeyecegim. Sad Sizlerle yepyeni bir bulusmada bol bol eglenmek istiyordum ama okul... Aglama
Yüksek ihtimalle katilacagim. Ama kendim gidemem. Taa nereler oralar. Merkezden gidecek olan varsa beni de yaninda götürür mü acaba? Biggrin
Ben merkezden gelirim ama kurs saatlerime göre geç katilabilirim veya erken ayrilabilirim. Uygun olursa beraber gidebiliriz.Smile
(25-10-2011, Saat: 21:39)beatnik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bensiz bir Konya bulusmasi... Japon parki çok güzel bir yer, çok güzel bir tercih olmus. Smile Umarim herkes çok eglenir, bizim için bol bol fotograf çekinin. Smile

Hizli trende var artik, gelebilseydin keske.
(25-10-2011, Saat: 21:59)Mae Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Anneme sorup ismimi bildirecegim Smile

Canim bana telefonla bildir.Onay
Yüksek ihtimalle ben de gelecegim. Adimi ekler misiniz? Smile
Ya ben de katilmayi çok isterdim. Malesef Cihanbeyli'deyim Kizgin Bol katilimli olur insallah Japon parki süper. Atkilic
Sanirim bu seferde malesef katilamayacagim... >_<
Kaderim de yok bu bulusmalar abi.. =/ Herkese iyi eglenceler dilerim.. ^^
(26-10-2011, Saat: 11:20)fatosss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Canim bana telefonla bildir.Onay

Tamam Fatos abla Smile

Japon Parki'na nasil gidebilirim Meram'dan?
Önce Zafer'e gelirim, sonra...?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9