Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Korea-Fans Mersin Bulusmasi / Korea-Fans Mersin Meeting (15.07.2011)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Arkadaslar bazi sebeplerden dolayi bulusma saatini 17:00'ye aldik katilacak arkadaslarin bilgisi olsun.
(13-07-2011, Saat: 15:48)tera-se7en Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar bazi sebeplerden dolayi bulusma saatini 17:00'ye aldik katilacak arkadaslarin bilgisi olsun.

Benim o saatte katilmam mümkün degil. Aglaelsalla Size iyi eglenceler. Sad
(13-07-2011, Saat: 15:54)watashi wa ipek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-07-2011, Saat: 15:48)tera-se7en Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar bazi sebeplerden dolayi bulusma saatini 17:00'ye aldik katilacak arkadaslarin bilgisi olsun.

Benim o saatte katilmam mümkün degil. Aglaelsalla Size iyi eglenceler. Sad

cry

Çok üzüldüm gerçekten ya benimde doktor randevum geçe kaldi temsilci olarak gecikirsem de olmaz bu yüzden ileriye almak zorunda kaldik özür dilerim insallah birdahaki sefere Sad

O saate çok kötü olur ama! Benim yolum uzun, malum sehirden tatil sitelerine. Çok az zamanimiz kalir. Tarihi baska bir zamana alalim o zaman. Çünkü ben o saatten sonra ancak bir ya da bir buçuk saat daha kalabilirim Sad
(13-07-2011, Saat: 17:08)m-ed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]O saate çok kötü olur ama! Benim yolum uzun, malum sehirden tatil sitelerine. Çok az zamanimiz kalir. Tarihi baska bir zamana alalim o zaman. Çünkü ben o saatten sonra ancak bir ya da bir buçuk saat daha kalabilirim Sad

Ben Datçadan geliyorum baska zaman tekrar bir bulusma düzenleriz. Benimde aksam üzeri 19:30 da otobüsüm kalkiyor datça'ya.Yani bende 1 yada 1 buçuk saat kalabilecegim.Bu seferki böyle olsun benim baska yapabilecek sansim yok simdilik.
Anlayisiniz için tesekkürler.
Çok güzel bir haber ama ben 15 Temmuzda Mersin'de degilim Sad gidenlere iyi eglenceler. Aglaelsalla
Kiymetli arkadaslar biraz fedakarlik edersek çok güzel seyler yapabiliriz. Biliyorum zamanimiz kisitli ama biraz fedakarlik edersek çok güzel sonuçlar alabiliriz. Anlayisiniz için tesekkür ederim.
Çok güzel bir haber umarim mersinde aktif bir ilimiz olur.Onay
Bulusmaya sayili saatler kaldi. Heyecandan çatlayacam da. Insaallah güzel ve bol katilimli bir bulusma olur. Herkesi bekliyoruz....
*iyi eglenin.bizim yerimize de eglenin.Abaza
Sayfalar: 1 2 3 4