Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
keske pazartesi olsaydi gelebilirdim daha üye olali çok az oldu ama ssansima bulusma varmis Smile
Yok onu biliyorum da, yani sonuçta 2 kisi onlar. -beni duyupta linç etmesinlerde Biggrin -
Amanin ya Biggrin neler neler olmus geç kaldim biraz Sad dün dag tirmanisindaydim da Biggrin amanoslarin zirvesine tirmandik,900 rakimdan 1900-2000'lere çiktik. Kirikhani bile gördüm tepeden Biggrin ölüyorum suan ama cumartesi gelecegim insallah, babamlara söyledim tamam ama kesin bise deme dediler Angry umarim bi aksilik olmaz yine. babamin sagi solu belli olmuyor.

ha bu arada laptop getiren olucak mi? eger olursa ben dvd'ye sarki ve sözsüz hallerini aticam ayrica sarki sözleri çikarticam Biggrin hep birlikte söyleriz
keske bende gelebilseydim ama yeniyim kimseyi tanimiyorum ayrica belki saçma gelir fikrim ama yaninda biriniz bant getirirse gözlerinizi çeker yapistirirsiniz sonra resim çekilirsiniz çok tatli olucaginiza eminimSmile
(14-07-2011, Saat: 19:09)Ferai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]keske bende gelebilseydim ama yeniyim kimseyi tanimiyorum ayrica belki saçma gelir fikrim ama yaninda biriniz bant getirirse gözlerinizi çeker yapistirirsiniz sonra resim çekilirsiniz çok tatli olucaginiza eminimSmile

Yeni yada eski olman gerekmez ki gelebilmen için ^^
sinirlari zorla ve gelmeyi dene, bekleriz Wink
bilmiyorum nasil olucak Sad
pek içimden gelmiyor gelmek Dodgy
sonuçta misafir iki kisi ve bizden önce onlarla konusabilecek büyükler arti daha sosyal arkadaslarimiz var .
grup geliyor olsaydi o gün bizim için daha iyi olurdu en azindan arada kayniyorduk kendi çapimizda Biggrin cry simdi bu evden birseyler yapip getirme iside iptal olur heralde sonuçta misafir iki kisi ve fazla durmazlar sanirim .
Ferai:keske bende gelebilseydim ama yeniyim kimseyi tanimiyorum....
Amacimiz zaten tanisip kaynasmak.Bence yabancilik hissetmeyeceksin.Gel.

lee suyg byul:Yinede evden bir seyler yapip getirebilenler getirecek.Öyle düsünme.Bizimle tanismak için geliyor.Hepimizle konusacak.Sonuçta sizlerle tanismak için geliyor.Bak görürsün ilk seni tanistiracagim..Yine kalabaligiz ve yine çok güzel geçecek.Bekliyorum.Gelmemezlik yok.
seyhan:yabancilik hissetmezdim ama son anda haftasonu plani yapti annemler gelmeyi çok istemistim bidaha olur ins ona gelirim Smile
(14-07-2011, Saat: 14:24)Ferai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]keske pazartesi olsaydi gelebilirdim daha üye olali çok az oldu ama ssansima bulusma varmis Smile

Gelecek kisi Bay CHO'nun oglu. Biggrin Ve arkadasi da gelecek. Onlari en güzel sekilde agirlamak istemez miyiz?
Gelecek kisi sayisi degismedi ama gelme tarihleri degisti. Biz toplu bulusmayi Bay CHO'nun oglu ve onun arkadasi için yapacagiz. Diger Korelilerin gelis tarihi farkli.
Onlar da Ramazan ayi girmeden gelseler çok güzel olur bakarsiniz onlar için de bir bulusma olur zaman göstercek artik.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22