Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
büsra abla 2ne1 I m the best istiyorum Muzikgrubu Biggrin
(10-07-2011, Saat: 15:36)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD

Yollarim numarami sana öm ile istersen, arasiriz o gün. Biggrin
Hatay derken hatay/iskenderun dami oluyor bu bulusma Huh
(10-07-2011, Saat: 17:09)Edack. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hatay derken hatay/iskenderun dami oluyor bu bulusma Huh
Hatay il merkezi (Antakya). Valilik yani.

(10-07-2011, Saat: 15:53)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-07-2011, Saat: 15:36)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD

Istersen yolla. Çünkü ben bilgisayardaki bir program sayesinde herkesi arayabiliyorum. Valla istersen yolla..Biggrin

Bu arada Seyhan abla bu bulusmaya katilacak mi?
Katilacaklara bol keyifli bir gün dilerim Wink
(10-07-2011, Saat: 21:00)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-07-2011, Saat: 15:53)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Istersen yolla. Çünkü ben bilgisayardaki bir program sayesinde herkesi arayabiliyorum. Valla istersen yolla..Biggrin

Bu arada Seyhan abla bu bulusmaya katilacak mi?

Evet katilacak! Biggrin
Yolluyorum numarayi.
benim kafam iyice karisti Angry Aglama
neyse ya ogün gelsin fazla durmayi düsünmüyorum zaten !!!
Korea-Fansi seviyorum.Ekip dayanismasi böyle bir sey iste.Hepinize çok tesekkür ederim.Bu arada ben de bulusmaya geliyorum.Sizleri görecegim için çok mutluyum.
Ben yine gelemeyecegim. O siralar Mersin'de olurum galiba. Sad
Iyi eglenceler...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22