Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
ya ben hataya gitcem ama 19 temmuzda degil bayramda kuzenimin dügününne gidicem. neyse katilacaklar bizim için de eglensin..
Arkadaslar, bulusmada yapilacak etkinlik fikri olanlar, bize yardimci olsun.
Etkinlige sira geldi mi tikaniyoruz. Biggrin
Etkinlikten önce bu gün Deniz Sitesinde kumlarin üzerinde her yil yapilan Evvel Temmuz Festivali var. Eger gelmek isteyen kim varsa saat 19-20:30 gibi festival basliyor. Gelmek isteyenlere duyrulur..Biggrin
Festival güzel olurdu ama o saatte ben bilgisayarimla bas basa oluyorum. Biggrin

mirar, yani Mürüvvet. Biggrin Kayseri'de o kadar alismisim ki, sen bu sefer gelmiyor musun diye geçti içimden... Smile

Sesi güzel biri Korece sarki ezberlese söylese diye düsündük. ^^ Türkçe de olabilir tabii. ^^ Geçen sefer gitarla çalip söylemisti Koreli grup, karsilikli olur diye düsündük. ^^ Gelecekler 10tl de para getirebilirse iyi olur. Bir seyler yenip içiyor. Kafe oldugu için orasi, paralarini ödemeden gitmeyin. ^^ Gelenlere hediye etmek istediginiz bir sey olursa alip gelebilirsiniz. ^^ Hatira olarak kalir onlara.

Gelmek isteyenler kesinlikle ve kesinlikle seyhan ablaya özel mesaj yoluyla adlarini yazdirsin. Ad yazdirmadan gelince karisiklik çikiyor. Ayrica ona, iletisim bilgilerinizi (cep telefon numarasi) de verebilirseniz özel mesajla, sizlere ulasmamiz kolay olur. Smile

Gelecekleri görelim! ^^ Fikirlerinizi de konuya yazabilirsiniz. Ne kadar öneri, o kadar güzel bir bulusma. ^^

Özel mesaj atmayi bilmiyorsaniz, ben de varim özel mesaj atmayi bilmiyorum diye buraya yazin. Biggrin

Happy0064Happy0064Happy0064
owww tarih iyi sanirim, annemlere sormam lazim su siralar sürekli bi is çikiyor ama gelebilirim ^.^
gelirsem korece sarkiyi ben söylerim Biggrin istek varsa buyurun Biggrin japonca yada ingilizcede söylerim isteyen olursa, her türlü söylerim yani Biggrin
Çok güzel bir bulusma olucak sanirim. Simdiden tüm arkadaslarima iyi eglenceler dilerim. Ayse Tuba hadi iyisin bir Kayseri bir Hatay gez gez bakalim sen arada.Tongue
Benim gelemeyecegim kesin. Ama sizlere önerim onlarla birlikte disariya çikip Büyük Antakya Parkinda gezebilirsiniz. Fotograflar çektirebilirsiniz. Ben de gitar kursuna basladim. Fazla parça bildigim yok. Çünkü daha 1 hafta oldu. Her neyse... Mesela onlarla birlikte çok uzak olur ama Kapali Çarsi'ya da inebilirsiniz. Biggrin
Eger birinin getirebilirse laptop ve ya notebook'unu getirsin. Bunlari kafede uygun olursa hoparlöre baglayip dinleyebilirsiniz. Yani çok eglenebilirsiniz. Valla gelemiyecegim ama bunlari yapin ya,yapin yapin.. Biggrin

Ha bu arada festival 1 hafta sürüyor. Daha erken de gelebilirsiniz yanii..Biggrin
O sarki söyleme isini düsündük biz de, ama iste dil sorunu var. Biggrin
Seyhan abla, sen benim yanima +2 ekle, kesin degil ama sorun olmasin gelirlerse. Biggrin
_F.T. ISLAND_, sende isik görüyorum. Biggrin Güzel fikirlerin var. Keske gelebilseydin... Sad

Onlar da gelsin. Biggrin Insaallah gelebilirler. ^^ Onlar da money Biggrin getirsin ama. Biggrin Belki birsey falan alirlarsa zor durumda kalmasinlar. ^^

(10-07-2011, Saat: 0:59)Useobwa*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]owww tarih iyi sanirim, annemlere sormam lazim su siralar sürekli bi is çikiyor ama gelebilirim ^.^
gelirsem korece sarkiyi ben söylerim Biggrin istek varsa buyurun Biggrin japonca yada ingilizcede söylerim isteyen olursa, her türlü söylerim yani Biggrin

Benden gelen istek, Super Junior'dan No Other. Biggrin Ya da ne bileyim sarkiyi sen seç hehe. Biggrin Neyi en güzel söylüyorsan hepsine evet. Biggrin

(10-07-2011, Saat: 2:13)07 semra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok güzel bir bulusma olucak sanirim. Simdiden tüm arkadaslarima iyi eglenceler dilerim. Ayse Tuba hadi iyisin bir Kayseri bir Hatay gez gez bakalim sen arada.Tongue

Hehhehe. Biggrin Ay insaallah güzel geçer hehe. Biggrin Senin yanina gelmek istiyorum ben. :'( Ya da sen gel. Biggrin Mekan fark etmez hehe. Asil sen egleniyorsun ya. Biggrin Bugün sizin bulusma var heheheeh. TongueMuzikgrubu
Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22