Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(22-07-2011, Saat: 15:40)Maria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumlarinizi ona çevirip iletecegim. ^^ Facebook falan var onda ama ona sormam lazim... Aslinda tamaminki var bende. Biggrin Eglenceliler ya. ^^ Basta bu kadar iyi vakit geçirecegimizi düsünmemistim ben ama sonradan alistik hep. ^^ Ben fotograf çekeyim diyorum, tam makineyi ona dogru tutuyorum, o eliyle yüzünü sakliyor. Biggrin Ben de en sonunda "Senin yüzünle derdin ne? Biggrin" dedim. O da ben çok çekigim diyor. Yüzünün hiçbir yerini begenmiyormus. Ben de dedim fotograflarini ekleyince yorum alacagim, sana gösterecegim. Biggrin Ondan istiyorum yani. ^^ Söz verdigim için ona. ^^ Yazarsaniz sevinirim yani. Biggrin

Ay zaten biz çekikseveriz canim ben çok sevimli buldum keske öyle bir oglum olsaymis. Artik damadim olsun söyle .Zuhaha

Canim kardesim.O güzel yüreginin kipir kipir kanatlandigini hissediyorum.Fakat yalnizca bir yazi o muhtesem günü yansitmiyor.Resimleri eklerken altlarina yazarak o anki heyecanini yasadigin gibi yansitirsan çok sevinirim.Paylasiminiz için tesekkür ederim...
Paylasim için tesekkürler ama resimleri mutlaka yükle çok merak ediyorum sahsen gününüz çok eglenceli geçmis belli dilerim ki hep öyle olur
Paylasimlarin ve fotograflarin için tesekkürler.Sizin adiniza çok sevindim gerçektende çok eglenmissiniz. Smile
Fotoraflarlar harika! Çok güzel gün geçirmissiniz. Smile Keske bize de nasip olsa Koreli arkadaslarla gezebilmek. Biggrin
çok güzel vakit geçirmissiniz.Böyle etkinlikler çok guzel,firsat olsa da biz de katilabilsek...Smile
Justin çok yakisikli ve tam benliksin. Biggrin
Senle arkadas olmak isterim
Çok eglenmissiniz suan mardinde olmus olsaydim kesin hataya gelirdim insallah bursa'yada gelirlar Kalp
Çekigim diye mi sevmiyormus yüzünü? Aman üzüldügü seye bak. Gel gel burda bir sürü çekik sever var. Valla seni gördüler mi üstüne atlarlar bir daha kurtulamazsin..Biggrin Emine abla ben senden önce davrandim.. Kizini falan verecekmissin.. Yok daha senin kzin küçüktür. Burda onu bekleyen bir sürü kiz var nasilsa..Abaza Biggrin
(22-07-2011, Saat: 20:31)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çekigim diye mi sevmiyormus yüzünü? Aman üzüldügü seye bak. Gel gel burda bir sürü çekik sever var. Valla seni gördüler mi üstüne atlarlar bir daha kurtulamazsin..Biggrin Emine abla ben senden önce davrandim.. Kizini falan verecekmissin.. Yok daha senin kzin küçüktür. Burda onu bekleyen bir sürü kiz var nasilsa..Abaza Biggrin

Zaten bunlar okuyup evleneyim derken benim kizda büyür Renan sulanma damadima. Smile

Biggrin
Tüm yorumlariniz için tesekkür ederim. ^^
Bugün müze ile çarsiyi gezip alis veris yaptilar.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22