Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(15-07-2011, Saat: 20:55)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ne güzel..:/ Ama onlara künefe yedireceksiniz ya her aninizda ariyacagim sizi.. Merakla ve heyecanla bekliyorum yarini...Biggrin

(16-07-2011, Saat: 21:21)Useobwa*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Resimleri istiyorum Biggrin ya ben gittikten sonra ne yaptiniz? arabaya binince agladim Biggrin sesim inanilmaz detone oldu, yüksek sesle söylemeye pek aliskin degilimdir Biggrin bi sonrakine insallah ^^
Joon ve Jungsoo çok sevimliydi. anlasabildiniz mi? neler yaptiniz baska?

Su an Derya onlari kafeye muhtemelen yeni birakmistir. Biggrin Ben saat 6 gibi ayrildim. Künefe ve St. Pierre Derya'nin rehberligiyle oldu. ^^ Ama arada ariyordu çok eglendikleri belliydi. ^^

O senin sesinin iyi olmayan hali miydi??? Tongue Süperdin. Jun da seni videoya aldi zaten. Biggrin

Renan, keske senin sesinin daha iyi duyabilseydik ama ben onlara dedim. Gelemedi ama aradi diye. ^^ Sevindiler. ^^

Fotograflar gelecek. ^^ Makinelerden toplamak lazim. Ama ben benim çektiklerimi eklerim bu gece veya yarin sabah.
Birkaç fotograf paylasayim ben.
(çaktirmayin, hava atiyorum, hani kimse çekilmedi ya sanki onlarla, o yüzden.)
Spoiler göster
Spoiler göster
Kuzu süpersin Onay Hatay macerasi nasil çok merak ediyorum ! Biggrin
(16-07-2011, Saat: 22:08)Maria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Su an Derya onlari kafeye muhtemelen yeni birakmistir. Biggrin Ben saat 6 gibi ayrildim. Künefe ve St. Pierre Derya'nin rehberligiyle oldu. ^^ Ama arada ariyordu çok eglendikleri belliydi. ^^

O senin sesinin iyi olmayan hali miydi??? Tongue Süperdin. Jun da seni videoya aldi zaten. Biggrin

Renan, keske senin sesinin daha iyi duyabilseydik ama ben onlara dedim. Gelemedi ama aradi diye. ^^ Sevindiler. ^^

Fotograflar gelecek. ^^ Makinelerden toplamak lazim. Ama ben benim çektiklerimi eklerim bu gece veya yarin sabah.

Resim çizerken daha dogrusu çizemezken Biggrin keçeli kalem ile yüzümü çizmistim, yüzümü yikamaya gittik asena ile orda söyledim japonca bi sarki. asena bile kabul etti sesin çok detone oldu diye Biggrin bagirdim hepiniz duyasiniz diye, ilk kez bu kadar yüksek sesle korece sarki söyledim Biggrin

Ahh~ ne yalan söyleyim doyamadim size Sad umarim bi sonraki sefere daha erken ayrilmam. Joon ve yakup bey kameraya alirken o kadar utandim ki Blush ama yakup bey eslik ettiginde biraz da olsa rahatladim. fakat sonunda eslik etti o da Biggrin

Derya ne sansliydi ya,en çok o vakit geçirdi misafirlerimizle
Tesekkürler bizimle paylastiginiz icin.Biggrin
Neler yaptik?
Saat 3 gibi herkes toplandik. Yiyecek getirenler mutfaga koydu, yerlestik bir güzel. Sonra Yakup Bey bize iki oyun hazirlamislamis, onlari oynadik. ^^ Ardindan gittik daha evvel siparisini verdigimiz hediyeleri aldik. Saat 4.30 oldu. ^^ Misafirlerimiz gelmis. Smile Hediyeleri Jung-soo ve Joon'a verdik. Fotograf çekildik. Ben kendi çektiklerimi ekliyorum. Yakup bey Kore pilavi hazirlamis bizim için. ^^ Üzerine sebze de ekleyince Kare adi verilen bir yemek olmus. Ondan yedik. ^^ Katikli ekmek, kek, sarma, pasta ve belki hatilayamadigim bir iki çesit daha vardi. Büsra sarki söyledi. ^^ Kiss - Because I'm A Girl. Smile Kendisi begenmese de ben çok sevdim. ^^ Sorulu cevapli hos bir bulusma oldu. Kafe'nin ardindan ki saat 6-6.30 olmali, benim eve gitmem gerekti. Seyhan abla da ayrilmisti o sirada. Jung-soo ile Joon, St.Pierre'yi görmek istiyorlardi. Derya onlari oraya götürdü, ardindan da künefe. Derya arada beni ariyordu bir iki sey sormak için. Ben "Benden selam söyle" dedim. Telefonu Joon'a vermis. Bir ses geldi "Yobuseyo?" ya da tam olarak nasil debiyorsa artik. Korelilerin bu özelligini seviyorum iste. Biggrin "Hello" demek yerine veya "Alo" yerine direk Korece söylüyorlar.

Bildiklerimi isim olarak yazdim. Tek takildigim yer, Nazli ile Nazlican. Biggrin Umarim karismadi...

Yakup Bey'e ve Ju-di ablaya çok tesekkür ederim kendi adima. ^^ Biz hiç bahsetmeden kendileri bizi düsünüp hazirlik yapmislar. ^^

[Resim: dscn2029i.jpg]

[Resim: dscn2028xe.jpg]

[Resim: dscn2027i.jpg]

[Resim: dscn2025s.jpg]

[Resim: dscn2024z.jpg]

[Resim: dscn2023p.jpg]
[Resim: dscn2030z.jpg]

[Resim: dscn2031f.jpg]

[Resim: dscn2032b.jpg]

[Resim: dscn2033ae.jpg]

[Resim: dscn2034k.jpg]

[Resim: dscn2035se.jpg]