Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(15-07-2011, Saat: 11:53)seyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yogun istek üzerine bulusma içerigi hakkinda bilgi verecegim.Öncelikle misafirimizle tanisacagiz.Kore sevgimizi paylasacagiz.Evimizden getirdigimiz,bize has yiyeceklerimizden tadacagiz.Sarki söyleyecegiz.Chopstick (Yemek çubugu)kullanma yarismasi yapacagiz.Vee künefe yemeye gidecegiz.Eger vakit olursa belki çarsi içinde bir gezi düzenleyebiliriz.Gönüller bir olduktan sonra çok güzel vakit geçirecegimize inaniyorum..

Ne güzel..:/ Ama onlara künefe yedireceksiniz ya her aninizda ariyacagim sizi.. Merakla ve heyecanla bekliyorum yarini...Biggrin
Sarmayi sardim bile.Sizi kirmadim.Tadimlik olacak kadar sardim.Umarim begenirsiniz.Az tuzlu yaptim , misafirimiz yiyebilsin diye Smile
_F.T. ISLAND_ Senin için her ani fotograflayacagiz.
Anamaya'm Opucuk Bidam55 ve katilacak olan herkese iyi eglenceler.Opucuk
Umarim laptop getiren arkadas vardir çünkü müzikleri seçicek vaktim yok klasörleriyle aticam Sad
az önce uyandim kahvaltimi yapip antakyaya dogru yola çikicaz. harika vakit geçirecegimize eminim ^^
sabirsizlaniyorum dogrusu
(15-07-2011, Saat: 23:56)tomurcuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Anamaya'm Opucuk Bidam55 ve katilacak olan herkese iyi eglenceler.Opucuk

Bitanem çok sagol Smile Senin yerine de eglenecegim, hiç süphen olmasin. Opucuk
(15-07-2011, Saat: 22:20)seyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sarmayi sardim bile.Sizi kirmadim.Tadimlik olacak kadar sardim.Umarim begenirsiniz.Az tuzlu yaptim , misafirimiz yiyebilsin diye Smile
_F.T. ISLAND_ Senin için her ani fotograflayacagiz.

Çok çok tesekkür ederim. Zaten orada her an ariyacagim gelmesem bile..Biggrin Yani ben gelmesem de orda bulunduracagim kendimi..Biggrin
sanirim ben +3 olucam. annemler de antakyada olucak gelmek isterler belki
Bulusma bayraklari çekilmistir. Ah gidecek olsaydim simdi arabaydaydim ve havalara uçuyor olurdum..Biggrin
Resimleri istiyorum Biggrin ya ben gittikten sonra ne yaptiniz? arabaya binince agladim Biggrin sesim inanilmaz detone oldu, yüksek sesle söylemeye pek aliskin degilimdir Biggrin bi sonrakine insallah ^^
Joon ve Jungsoo çok sevimliydi. anlasabildiniz mi? neler yaptiniz baska?
Joon'un Ankara hatirasi. Super

http://www.youtube.com/watch?v=_ByDCjOOvQ8

-------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=4Z91cIq2HTY

Benimle evlenir misin? Biggrin

----------------

Spoiler göster
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22