Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: 2.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 2nd Hatay Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Güzel bir bulusma olur umarim.Adana'da olsaydim bende gelebilirdim Funda ile birlikte çok iyi olurdu ama kismet uzaktayim. Undecided

Fotograflarinizi bekliyoruz Funda, Ziya. Smile
Bi aksilik olmadigi takdirde bende gelicem ama kesin degil. Sad
Abim gelicek sehir disindan onun için kesin gelicem diyemiyorum.
Çok heyecan yaptim ya Biggrin Gelirsem dogum günümü korelilerle birlikte kutlamis olcam
uwaaaa. Hediyemi unutmayin ona göre :P
Yarin bulusmak üzere hayaller kurmaya baslayin xD
Kötü bir haber, üzülün bakayim Biggrin
Melda'da gelemeyebilir, aka kesin degil.
Insallah gelir ama.
Ya, Hacer abla'dan ses çikmadi hala.
Umarimn gelir.
Gelemeyen arkadaslar, diger bulusmalara gelirsiniz üzülmeyin. Sad
(11-06-2011, Saat: 0:06)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kötü bir haber, üzülün bakayim Biggrin
Melda'da gelemeyebilir, aka kesin degil.
Insallah gelir ama.
Ya, Hacer abla'dan ses çikmadi hala.
Umarimn gelir.
Gelemeyen arkadaslar, diger bulusmalara gelirsiniz üzülmeyin. Sad

kötü bir haber daha. gelemiyorum Sad TToTT
Nefret ediyorum su son anda aksilik çikmasindan. tam dün gece babami ikna ettim sabah sabah teyzemler aradi. anneannemin durumunun kötü oldugunu söyledi. abim antakyadaydi bende onun yanina gidicektim o birakicakti beni simdi de o geliyomus :'( bende sinirlendim epeyde agladim gitmiyorum bi yere diyip odama kilitledim kendimi. suan evde yalnizim ve hala agliyorum. of yaa
basakcim umarim güzel bi dogum günü geçirirsin. malesef ben yaninda olamicam ToT benim yerimede mumlari üfle.
babam gidemiyorum diye sana da üstünde kore bayragi olan bi pasta yaptiririm dedi ama yanimda sizler ve koreli misafirlerimiz olmadiktan sonra nafile. ahh ah~ ne yapsam bilemiyorum
Büsra ablacim çok üzüldüm :'( keske aksilikler çikmasaydi .! Sad Sad Sad
bizimde gidip diemeyecegimiz kesin deil Sad
Sad son ana dek umudumu kaybetmiyorum ^^
(11-06-2011, Saat: 11:14)shawol jonghyun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Büsra ablacim çok üzüldüm :'( keske aksilikler çikmasaydi .! Sad Sad Sad
bizimde gidip diemeyecegimiz kesin deil Sad
Sad son ana dek umudumu kaybetmiyorum ^^

Kaybetme bitanem ^^ umarim gidersiniz. ben evde sikintidan patliyorum. annemler gitti bende evde tekim. gitmicem bi yere. ararim sizi bana bi telefon numarasi birakin Biggrin konusuruz ordan canli canli Biggrin

Basaaak pastayi kesmeden önce haber edin de arayim size Biggrin korece bi dogum günü sarkisi söyleyim Biggrin çok iyi söylerim hee Biggrin
[Resim: 037cnv.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Resim: 010dxa.jpg]

[Resim: 041hc.jpg]

[Resim: 025fba.jpg]

[Resim: 027qq.jpg]

[Resim: 018ywi.jpg]

Ahh~ ne güzel yaa Sad ben orda degildim.
iskenderuna da geliceklermiymis abla? Sad
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13