Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: 2.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 2nd Hatay Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
[Resim: afihf.jpg]

Afisimiz basildi.Elimizde hazir olarak bulusmayi bekliyor
Afisi hazirlayan arkadasimiz: lucky*7 baskiya veren Büsra arkadasimiza ve mali açidan destekleyen Hatay temsilcimiz Mihenktasina çok tesekkür ederiz

katilan üyelere iyi eglencelerOnay
(06-06-2011, Saat: 10:54)seyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][Resim: afihf.jpg]

Afisimiz basildi.Elimizde hazir olarak bulusmayi bekliyor
Afisi hazirlayan arkadasimiz: lucky*7 baskiya veren Büsra arkadasimiza ve mali açidan destekleyen Hatay temsilcimiz Mihenktasina çok tesekkür ederiz
Çok güzel bir haber. Emegi geçen herkese tesekkürler.

Annemle babamdan izin koparmak var simdi sirada. Umarim gelirim. ^^
(06-06-2011, Saat: 17:59)Lee Yo-won Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Annemle babamdan izin koparmak var simdi sirada. Umarim gelirim. ^^

Umarim izin verirler. Kalp
(06-06-2011, Saat: 17:59)Lee Yo-won Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Annemle babamdan izin koparmak var simdi sirada. Umarim gelirim. ^^
Umarim gelirsin.Ailenden izin isteyebiliriz eger istersen.
Ve bulusmaya günler kaldi. Bu gün 2 tane diyelim (çünkü diger ikisinin Kore'li oldugundan emin degiliz.) Kore'li gördük. Ilk önce ingilizce olarak anlasmaya çalistik Yarem sikildi ve annyonhaseyo dedi. Hanimefendi ve beyefendi agizlari açik kaldi. Sanirim siz Kore Fan'isiniz dediler. Biz de onayladik ama nasil bilemiyorum. Sonra bizim okul ilerledi.. Ben dayanamadim peslerinden gittim tekrar ve fotograf çektirmek istedim. Yarem de geldi. Fotograf çektirdik. Orada fotograf çektirdikten sonra beyefendiye Gomavo dedim. Yine sasirdi ve gülerek gitti. Biggrin
------------
Diger ikisini de Kaya Mezarliklarinda gördük. Biri merhaba dedi öteki de ingilizce olarak konusuyordu. Ama ölü gibi çikmaya çalistigimiz yere kosarak gittik. O anin verdigi heyecan ve mutluluk pozitiflestirdi bizi. Biggrin Yarem ile konusuyorduk insallah bunlar Forum Bulusmasina gelecek Kore'li grup diye.. Insallah onlardir. Biggrin Kalp
selam arkadaslar ne yazikki m_ed arkadasimiz gelemiyor... ben tek olacagim umarim beni yalniz birakmazsiniz? Blush Smile
Bir aksilik çikmazsa ben de bir arkadasimla gelmeyi düsünüyorum Smile
Umarim sorun olmaz da gelebiliriz, bu kez çok fazla yabancilik da çekmeyiz ne de olsa ikinci bulusmamiz olacak Smile
Bu arada afis sahane olmus, elinize saglik Smile
(08-06-2011, Saat: 22:22)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ve bulusmaya günler kaldi. Bu gün 2 tane diyelim (çünkü diger ikisinin Kore'li oldugundan emin degiliz.) Kore'li gördük. Ilk önce ingilizce olarak anlasmaya çalistik Yarem sikildi ve annyonhaseyo dedi. Hanimefendi ve beyefendi agizlari açik kaldi. Sanirim siz Kore Fan'isiniz dediler. Biz de onayladik ama nasil bilemiyorum. Sonra bizim okul ilerledi.. Ben dayanamadim peslerinden gittim tekrar ve fotograf çektirmek istedim. Yarem de geldi. Fotograf çektirdik. Orada fotograf çektirdikten sonra beyefendiye Gomavo dedim. Yine sasirdi ve gülerek gitti. Biggrin
------------
Diger ikisini de Kaya Mezarliklarinda gördük. Biri merhaba dedi öteki de ingilizce olarak konusuyordu. Ama ölü gibi çikmaya çalistigimiz yere kosarak gittik. O anin verdigi heyecan ve mutluluk pozitiflestirdi bizi. Biggrin Yarem ile konusuyorduk insallah bunlar Forum Bulusmasina gelecek Kore'li grup diye.. Insallah onlardir. Biggrin Kalp

söz konusu kore olunca akarsular duruyor bizde canim Biggrin gerçekten bir tek kelime de olsa korece birsey söyleyince çok sasiriyorlar Biggrin ilk bulusmamizda yakup beyin esine yeppuda demistim o gülüsü asla unutmuyorum Biggrin kizlarindan hangisiydi ama kucaginda olana demistim Biggrin eve gelince fark ettimde bebeklerin ikisiyle de resim çekinmisim ben sadece biriyle diye hatirliyordum ikiz olunca Biggrin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13