Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: 2.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 2nd Hatay Meeting
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(31-05-2011, Saat: 19:40)Useobwa*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet arkadaslar bu da bizim afisimiz olucak.
Baskiya vermek üzereyim.
100x150 cm boyutunda masallah Biggrin

[Resim: afihf.jpg]

Afisi hazirlayan arkadasimiz: lucky*7 Angel
Çook tesekkürler ^^

Afisi hazirlayanin ellerine saglik. Harika! Çok güzel çook. Yaa,bunlarda küçük küçükte çikarabilir misiniz?
Yaa Seyhan abla benim aklima bir sey geldi hani Kore'li grup gelecek ya ben diyorum ki hazir Renan'da notebook'u getirecek hani onlara Kore sarkilarini dinletsek ama hangi grup veya sanatçi oldugunu söylemesek,onlar da hem hangi sarki hemde hangi sarkicinin parçasi oldugunu bulsalar yani bir oyun gibi düsünün nasil olur? Bu sefer farkli etkinlikler de düsünüyorum. Oraya gitmemize çok var. Eger farkli fikirler gelirse aklimiza orada söyleyebiliriz degil mi?Smile

Afisimiz gerçekten harika olmus hazirlayanlarin eline saglik... Biggrin
bu bulusmada her daim sürücek dostluklar ümit ediyorum Smile
umarim birbirimizi daha iyi taniriz daha samimi oluruz Smile
Heart Happy0064
Afisimiz bu cumartesi basilmis oluyo insallah arkadaslar
150 cm - 100 cm
naylon branda seklinde çook hos olucak ya Biggrin
çok sabirsizlandim simdi Biggrin

aa birde su küçük küçük afis bastirma isini sordum o birazcik maliyetli.
bir sonraki bulusmaya bastirabilirim onu ancak Sad
ve tek seferde en az 1000 adet basiliyormus matbaa diye.
1000 adet= 90 lira
2000 adet=120 lira
diyorum ki 2000 adet bastirip küçük çocuklarin ellerine falan vermek lazim Biggrin
reklam olur :P sonra korea-fans'a üye olurlarmis Biggrin
(01-06-2011, Saat: 18:21)lee suyg byul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bu bulusmada her daim sürücek dostluklar ümit ediyorum Smile
Heart Happy0064

umarim ya Rolleyes
ama ben hiçbirinizi tanimiyorum Confused
liste yapmak en iyisi Biggrin
(02-06-2011, Saat: 23:30)Useobwa*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-06-2011, Saat: 18:21)lee suyg byul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bu bulusmada her daim sürücek dostluklar ümit ediyorum Smile
Heart Happy0064

umarim ya Rolleyes
ama ben hiçbirinizi tanimiyorum Confused
liste yapmak en iyisi Biggrin
tanimadigini kim söyledi bebegim nazlican ben hangi nazlican deme simdi yani Biggrin yaklasik iki senedir tanidigin nazlican su hiç konusmadigin nazlican Biggrin umarim bu sefer gelirsem böyle sanaldaki gibi soguk davranmani istemiyorum bu sefer küser aglarim çok hassasim zaten üzülüyorum sen böyle davraninca cry bu arada afis süper
Küçük afisleri bastirmayi senin dedigin gibi ben küçük çocuklarin ve büyüklerin ellerine vermek istedigim için söyledim. Ama olmuyorsa sorun yok. Büyügü yeter. Kalp
Bulusma haftaya,simdiden bir sürü hayal kurdum..Angel Opucuk
Seyhan abla Melda'da geliyor, +1imi eklersin =)
Afisimiz çok güzel olmus!
Katilim çok güzel toplayin herkesi Smile
Bana da +1 ekleseniz iyi olur. Kuzenimi de getiriyorum. Ama kesin gelir mi bilemem..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13