Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Lee Bo Hee / 이보희
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Lee Bo Hee / 이보희



İsmi : Lee Bo Hee / 이보희
Gerçek İsmi : Cho Young Sook / 조영숙
Mesleği : Oyuncu
Doğum Tarihi : 25-Mayıs-1959
Boyu : 165cm
Kilosu : 45kg
Burcu : İkizler


TV Programları
A Man Called God (MBC, 2010)
Three Brothers (KBS2, 2009)
The Road Home (KBS1, 2009)
My Woman (MBC, 2008)
The Innocent Woman (KBS2, 2007)
Queen of Ahyun (MBC, 2007)
The Devil (KBS2, 2007)
When Spring Comes (KBS2, 2007)
What Star Did You Come From (MBC, 2006)
Seoul 1945 (SBS, 2006)
Dear Heaven (SBS, 2005)
My Sweetheart My Darling (KBS1, 2005)
Three Leaf Clover (SBS, 2005)
When a Man is in Love (SBS, 2004)
She is Nineteen (SBS, 2004)
Terms of Endearment (KBS2, 2004)
Jang Hee Bin (KBS2, 2002)
Whenever the Heart Beats (언제나 두근두근) (KBS2, 2002)
Blue Mist (KBS2, 2001)
Ladies of the Palace (SBS, 2001)
Tears of the Dragon (KBS1, 1996)

Filmleri
Le Grand Chef: Kimchi War (2010)



---------


English

Name: Lee Bo Hee / 이보희
Real Name: Cho Young Sook /조영숙
Profession: Actress
Birthdate: 25 -May-1959
Height: 165cm
Weight: 45kg
Star sign: Gemini

TV Shows
A Man Called God (MBC, 2010)
Three Brothers (KBS2, 2009)
The Road Home (KBS1, 2009)
My Woman (MBC, 2008)
The Innocent Woman (KBS2, 2007)
Queen of Ahyun (MBC, 2007)
The Devil (KBS2, 2007)
When Spring Comes (KBS2, 2007)
What Star Did You Come From (MBC, 2006)
Seoul 1945 (SBS, 2006)
Dear Heaven (SBS, 2005)
My Sweetheart My Darling (KBS1, 2005)
Three Leaf Clover (SBS, 2005)
When a Man is in Love (SBS, 2004)
She is Nineteen (SBS, 2004)
Terms of Endearment (KBS2, 2004)
Jang Hee Bin (KBS2, 2002)
Whenever the Heart Beats (언제나 두근두근) (KBS2, 2002)
Blue Mist (KBS2, 2001)
Ladies of the Palace (SBS, 2001)
Tears of the Dragon (KBS1, 1996)

Movies
Le Grand Chef: Kimchi War (2010)




Tanitim ve resimler için tesekkürler. Smile
[Resim: photo19590.jpg]

[Resim: photo19593.jpg]

[Resim: photo19592.jpg]

[Resim: photo19591.jpg]

[Resim: photo19588.jpg]
[Resim: photo19586.jpg]