Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Someone Behind You / 두 사람이다 (2007)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Evet gerilim severim bana göre. Tanitim için tesekürler, elinize saglik.
(06-06-2009, Saat: 22:10)TiLsimLi~ߣߣk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-06-2009, Saat: 22:07)papatya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-06-2009, Saat: 22:02)TiLsimLi~ߣߣk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ay!
Çok korkunç resimler...
Tesekkürler Emine abla. Opucuk
n__n

Evet gerilim filmi. Korma canim ben varim yaninda. BiggrinBiggrin

Zaten sen olmasan çoktan gitmistim. Biggrin
Su kizin yattigi bölüm çok korkunç ya.
Sarilayim mi sana Emine abla.
Çok korktum yaa...

Tabi canim her zaman sarilabilirsin bana. Biggrin Ben seni korurum... Biggrin
Saka bir yana film çok hosuma gitti. Smile Tavsiye ederim hepinize... Smile
Korku filmlerinden hoslananlar için süper bir film... Smile
(06-06-2009, Saat: 22:05)myyourself Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konu için tesekküerler Emine Hanim filmi izleyeli bir sene olmustur, yakinda capslerini eklerim. Smile

Filmin diger isimleri "Someone Behind You" (Voices)'dir. Ayrica After Dark Horrorfest Filmleri serisinde yer almaktadir. After Dark Horrorfest 3. serisinde yer alan 8 filmden biriside bu filmdir. Toplam 24 film vardir 3 seride ve hepside korku filmidir, kisaca en iyi korku filmleri diyilebilir...
(06-06-2009, Saat: 22:23)myyourself Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-06-2009, Saat: 22:05)myyourself Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konu için tesekküerler Emine Hanim filmi izleyeli bir sene olmustur, yakinda capslerini eklerim. Smile

Filmin diger isimleri "Someone Behind You" (Voices)'dir. Ayrica After Dark Horrorfest Filmleri serisinde yer almaktadir. After Dark Horrorfest 3. serisinde yer alan 8 filmden biriside bu filmdir. Toplam 24 film vardir 3 seride ve hepside korku filmidir, kisaca en iyi korku filmleri diyilebilir...

Evet haklisin Recep, katiliyorum sana... Smile
Levent Bey, ilginiz için çok tesekkür ederiz... Smile
Korku filmlerini severim, eger izleyebilirsem kesin izleyecegim. Onay Resimler ve tanitim için tesekkürler. Smile
Hiç benim tarzim degil bu film, izlemeyi çok severim fakat korku filmleri hariç izleyemiyorum ne yazik ki. Pisman Ama çok güzel bir tanitim olmus ellerine saglik... Alkis
Paylasim için tesekkürler. Smile
Vay, güzele benziyor izlemek lazim, tesekkürler... Smile
Konu için tesekkürler Emine abla... Smile Çok güzel bir korku, gerilim filmi...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9