Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: The Legend of Seven Cutter / Kariseuma Talchulgi (2006)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Paylasim için tesekkürler.
Çok güzel bir film hatta harika 4 defa izledim.
Izlemek istiyorum ben bu filmi. Biggrin
Konusu güzel... Tesekürler paylasim için.
Yönetmen: Nam-ki Kwon
Türü: Romantik-Komedi
Süre: 100
Ülke: Güney Kore
Oyuncular: Yoon eun hye
Jae-mo Ahn
Myeong-hun Cheon
Yeong Hyeon
Jun-ha Jeong
Eul-dong Kim
Jeong Lee
Hyo-jun Park
Seul-gi Park
Jeong-hie Jang

Kisaca Konusu: Okula yeni bir ögrenci transfer olacaktir. Ögrenci daha okula gelmeden nami gelir. Bir söylentiye göre yagmurlu ve simsek çarpan bir gecede tam 30 kisiye karsi tek basina dövüsmüstür ve bir vurdugu tam 20 metre öteye uçmaktadir yoksa 10 metre mi! tamam tamam abarttim bi yumrukta 5 metre uçurmaktadir insanlari ama isi bitincede tam 7 cm çizik atmaktadir böylece ona The Legend of 7 Cutter denilmektedir.
Yeni ögrenci artik okul bahçesinde gözükmüstür, okul müdürü hemen tirsak bi halde eski okulun müdürünü arayarak yeni ögrenciyi sorar. Eski okul müdürü onun tam bir bas belasi oldugunu ve tam 30 cm çizik attigini söylemektedir, yeni okul müdürü korkmustur oysa o baska biseyden bahsetmektedir.
Yeni ögrenci artik sinifa girmistir, herkes tirsak bi halde onu dikizlemektedir. Yeni ögrenci yerine oturuken bi sakarlikla sinifin kabadayisina höst lan dedirtmistir. Artik sinifin babasida tirsmaktadir bu ögrenciden. Daha sonra yine bi sakarlikla sinifin babasini atese verir ve bütün okula 7 kesici efsanesi yayilir.

Yoksa yeni ögrenci sanildiginin aksine efsane 7 kesici degilmidir, hersey bi tesadüfmüdür! Tesadüf eseri yeni ögrenci sinif baskani mijonga musallat olmustur. Onu yanlislikla giyinirken görmüs daha sonra olunmamasi gereken bi yerde oldugu için yine güzel sinif baskani ile karsi karsiya gelmistir.
Yeni Oglanimizin artik güzel sinif baskani ile basi derttedir. Mijong onu dövüsmek için düelloya davet eder çünkü kendiside profosyonel bir boksördür. Bu durumdan kurtulmak için yeni ögrencimiz kizimiza onu korkutmak için yalandan yere duygularini açar, onu sevdigini ve sevdigi kisi ile dövüsemeyecegini söyler. Bu beklenmedik açiklama karsisinda tökezleyen kizimiz oradan uzaklasir ama daha sonra oda ondan hoslanip olmadik bi ask çikar ortaya. Çünkü esas oglanimiz baska bir siniftan baska bir kiza asik olmustur.
[Resim: imagesca3scki2.jpg]

[Resim: legendt.jpg]
Süper ya paylasim için çok sagol. Biggrin
Çok begendim Yoon oynuyormus zaten yine pantolonlu bir ögrenci. Biggrin Paylasim için tesekkürler özüm. Smile
Paylasimin için tesekkürler. Galiba yeni çekilmis. Ama düslerimin prensi kadar güzel oldugunu düsünmüyorum.
[Resim: en20051020121954100316dg.jpg]

[Resim: 61charisma20056rj.jpg]

[Resim: 71charisma20055aw.jpg]

[Resim: img03391charisma20054ug.jpg]

[Resim: img93371charisma20057db.jpg]

[Resim: img44271charisma20054fk.jpg]

[Resim: img74421charisma20051sy.jpg]

[Resim: img41511charisma20052ic.jpg]

[Resim: img55641charisma20057rz.jpg]

[Resim: img35421charisma20053pn.jpg]
[Resim: charisma013rd.jpg]

[Resim: charisma028os.jpg]