FNC’s new girl group, AOA, reveals seventh member Jiminel

South Korea (대한민국)

FNC’nin Yeni Kız Grubu AOA’nın Yedinci Üyesi Jiminel Açıklandı

F.T. Island, CNBLUE ve Juniel gibi yetenekli sanatçılara ev sahipliği yapan FNC Entertainment, yakında çıkış yapacak olan kız grubu AOA için resmi bir tanıtım sitesi açtı!

Sitenin ana sayfasında, önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak daha fazla “sayfalar”‘ın yer aldığı bir kitap gösteriliyor.

Yayınlanan ilk tanıtım fotoğrafında, “Meleklerin Hikayesi” başlığıyla kitabın ilk sayfası görülüyor ve “Ace of Angels(Meleklerin Ası)” anlamına gelen AOA ismi açıklanıyor.

Bu güne kadar grubun beyni olan ilk melek Seolhyunari, daha sonra eşsiz bir sese sahip olan ikinci melek Choaya, melekler arasında en güzel olan üçüncü melek Hyejeong.Linus, grubun dansçısı olan dördüncü melek Chanmi T.T, su dolu bardaklarla oynamayı seven üye olarak beşinci melek Yunaria ve her zaman arp çalan altıncı melek Minaring açıklandı.

Şimdi ise udi ve aynı zamanda grubun lideri olan yedinci melek Jiminel açıklandı!

JunHong

FNC Entertainment, home to talented artists like F.T. Island, CNBLUE, and Juniel, recently opened up the teaser site for their upcoming girl group, AOA!

The site’s main page shows a book with more “pages” that will be revealed at a later date.

The first teaser image revealed showed the first page of the book with the title, “Angel’s Story“, and also revealed that the name AOA stands for “Ace of Angels“.

So far we’ve been introduced to the first angel Seolhyunari [Brain Among the Angels], second angel Choaya [Who Has A Heavenly Voice], third angel Hyejeong.Linus [Who is the Most Beautiful Among Angels], fourth angel Chanmi T.T [Who Loves to Dance], fifth angel Yunaria [Who Loves to Play the Glasses Filled with Water], and sixth angel Minaring [Who Plays the Harp All the Time].

Now, the seventh angel, Jiminel [Lute player, and the leader of 7 angels] has been revealed!

22.07.2012 – Allkpop

http://img855.imageshack.us/img855/795/20120722aoajiminel.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/7040/20120722aoajiminelbook.jpg

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.