FNC’s new girl group, AOA, reveals fifth member Yunaria

South Korea (대한민국)

FNC’nin Yeni Kız Grubu AOA’nın Beşinci Üyesi Yunaria Açıklandı

F.T. Island, CNBLUE ve Juniel gibi yetenekli sanatçılara ev sahipliği yapan FNC Entertainment, yakında çıkış yapacak olan kız grubu AOA için resmi bir tanıtım sitesi açtı!

Sitenin ana sayfasında, önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak daha fazla “sayfalar”ın yer aldığı bir kitap gösteriliyor.

Yayınlanan ilk tanıtım fotoğrafında, “Meleklerin Hikayesi” başlığıyla kitabın ilk sayfası görülüyor ve “Ace of Angels(Meleklerin Ası)” anlamına gelen AOA ismi açıklanıyor.

İlk olarak grubun beyni olan melek Seolhyunari, daha sonra eşsiz bir sese sahip olan ikinci melek Choaya, melekler arasında en güzel olan üçüncü melek Hyejeong.Linus, grubun dansçısı olarak dördüncü melek Chanmi T.T ve su dolu bardaklarla oynamayı seven üye olarak beşinci melek Yunaria açıklandı.

JunHong

FNC Entertainment, the home to talented artists like F.T. Island, CNBLUE, and Juniel, has recently opened up the teaser site for their upcoming girl group, AOA!

The site’s main page shows a book with more “pages” that will be revealed at a later date.

The first teaser image revealed showed the first page of the book with the title, “Angel’s Story“, and also revealed that the name AOA stands for “Ace of Angels“.

After introducing us to the first angel Seolhyunari [Brain Among the Angels], second angel Choaya [Who Has A Heavenly Voice], third angel Hyejeong.Linus [Who is the Most Beautiful Among Angels], fourth angel Chanmi T.T [Who Loves to Dance], and now we’re introduced to the fifth angel Yunaria [Who Loves to Play the Glasses Filled with Water].

20.07.2012 – Allkpop

http://img802.imageshack.us/img802/8620/20120720aoayunaria1.png

http://img440.imageshack.us/img440/8614/20120720aoayunaria600x4.png

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.