EXO Reveals New Group Teaser Photos for ‘XOXO’ Comeback

EXO ‘XOXO’ ile Geri Dönüşü İçin Yeni Grup Tanıtım Fotoğrafları Yayınladı

Hepinizin bildiği gibi, EXO sonsuza kadar olmayacakmış gibi görünen geri dönüşüne nihayet hazırlanıyor ve daha fazla fotoğraf ile hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor!

Grubun ‘XOXO (Kiss & Hug)’ isimli ilk tam albümünün çıkışının öncesinde yayınladığı yeni bir dizi grup tanıtım fotoğrafında üyeler üniformalarından kurtularak daha rahat ve sportif kıyafetler içerisinde, daha taşkın bir model-öğrenci görünümünde karşımıza çıktı!

Daha önceden de belirtildiği üzere, EXO-K ve EXO-M yeni albümünün promosyonları için bu kez de EXO (12 üye birlikte) olarak Kore ve Çin arasında mekik dokuyacak!

Min-Hee Chang^^

As you all know by now, EXO is finally getting ready to return after what seems like forever, and they’re continuing the excitement with more photos!

Ahead of the boys’ first full length album, ‘XOXO (Kiss&Hug)‘, coming up, the group has unveiled a new set of group teasers showing the boys shedding their school uniforms for a more casual, sporty attire, going from the model-student image to a more rambunctious group of students!

As mentioned earlier, EXO-K and EXO-M will be promoting as EXO (that means all 12 members) this time around and travel back and forth between Korea and China to promote!

17.05.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.