EXO Releases “WOLF” MV!

EXO “WOLF” Klibini Yayınladı! 

Birkaç küçük olaydan sonra, EXO çok beklenen geri dönüşünü WOLF ile yaptı (Korece ismi ‘Wolf and a Beauty’)!

Çıkış parçası “Wolf” dubstep ve hip hop’u birleştiren bir şarkı. EXO üyeleri şu anda güçlü bir müzik ve müzikal benzeri performansları ile sahneyi sallamaya hazırlanıyorlar ve aslında beklenenden daha erken bir zamanda geri dönüş performanslarına başlayacaklar!

Grup 3 Haziran’da ilk stüdyo albümü ‘XOXO’yu piyasaya sürecek ama bunun öncesinde, 30 Mayıs’ta (bugün) ‘M! Countdown’da EXO-K ve EXO-M olarak ilk sahne performanslarını sergilemek üzere bir araya gelecekler.

Asya_Prenses

After a few hiccups, EXO have finally released the music video for their long-awaited comeback “Wolf” (Korean title is ‘Wolf and a Beauty’)!

“Wolf” is the title track, and it’s a song that combines dubstep and hip hop. The EXO members are currently preparing to rock the stage with their powerful music and musical-like performance, and will actually be kicking off their comeback stages earlier than expected!

EXO-K and EXO-M will reunite as one to hold their first stage on ‘M! Countdown’ on May 30 prior to the release of their first album ‘XOXO’ on June 3.

30.05.2013 -Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.