EXO Gave Squeals With Their Dance Battle In A New ‘Kolon Sport’ CF!

EXO ‘Kolon Sport’ Reklamındaki Dans Mücadelesi İçin İki Takıma Ayrılıyor 

EXO yeni ‘Kolon Sport’ reklam filmindeki dans mücadelesiyle ses getirdi.

Markanın en kıymetli modelleri olarak EXO mavi ve kırmızı olmak üzere iki takıma ayrıldı ve sanatçı Nam Bo Ra’nın kalbini kazanmak için mücadele ettiler. Nam Bo Ra iki takım arasında seçim yapamadı, bu yüzden hayranlar için oy verme zamanı! ‘Kolon Sport’ hayranların EXO imzalı spor ayakkabılarını, CD’lerini ve daha fazlasını kazanma şansı için kırmızı ya da mavi takıma oy kullanabilcekleri ‘X dans’ oylama etkinliği düzenliyor.

Aşağıdaki dans mücadelesini izle ve favori takımın için buradan oy kullan! Oy kullandığında ayrıca aşağıda gördüğün sürpriz fotoğrafları kazanacaksın.

ayşe0312

As the brand’s endorsement models, EXO split up into the red and blue teams and battled it out to win actress Nam Bo Ra’s heart. She couldn’t choose between the two teams so it’s time for the fans to vote! ‘Kolon Sport’ is holding a ‘X Dance’ voting event for which fans can vote for either the red or blue team with a chance to win sneakers, CDs, and more signed by EXO.

Check out the dance battle above and vote for your favorite team here! When you vote, you also get treated to a few bonus photos, which you can see below.

28.02.2014 – allkpop

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.