Donghae, Eunhyuk, Tiffany and Henry Spotted in The Studio

Donghae, Eunhyuk, Tiffany ve Henry Stüdyoda Gorüntülendiler

Super Junior Donghae, Eunhyuk ve Henry, Girls Generation Tiffany birlikte stüdyoda görüntülendiler.

Eunhyuk “Dün akşam kayıttan sonra Hen Dong Ti Eun, SM ailesinin çekimini yaptı.” diye tweet yolladı.

Donghae ve Eunhyuk kayıtta olduklarını ve geri dönüş yapacaklarının ipucunu vermişlerdi. Henry ve Tiffany desteklemek için onları dün stüdyoda ziyaret ettiler. Resimde Henry ile Donghae, ikiz gibi giyinmiş gözükürken, Tiffany göz kırpıp gülümsedi ve Eunhyuk, moda olan leopar montu ile tek başına poz verdi.

Bu Super Junior ikilisi, Japon singleları I Wanna Dance ile geri dönmeye hazırlanıyorlar ve ELFler bu geri dönüs icin fazlasıyla heyecanlılar.

Blingbling*

Super Junior’s Donghae, Eunhyuk, and Henry as well as Girls’ Generation’s Tiffany were spotted at the studio together!

Eunhyuk tweeted, “After finishing recording last night, Hen Dong Ti Eun,” along with a SM family snapshot at the studio.

Donghae and Eunhyuk previously hinted that they were recording for their comeback as a subunit, and Henry and Tiffany visited them to show their support. Donghae and Henry look like twins in their matching outfits, Tiffany gives her wink smile, and Eunhyuk is a stand-alone fashionista in trendy leopard print.

The two Super Junior members got fans up on their feet with their past Japanese single “I Wanna Dance”, so ELF can’t wait to see what the duo has in store this time around.

30.10.2013-allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.