Clazziquai’s Horan to get married next March

Clazziquai Üyesi Horan Önümüzdeki Mart Ayında Evlenecek

Clazziquai üyesi Horan önümüzdeki Mart ayında evleniyor.

Horan’ın şirketi Fluxus Müzik’ten alınan bilgilere göre, Horan 30 Mart tarihinde Seoul Gangnam Rönesans Otel’de evlenecek. Nişanlısı geçen yaz İspanya’da tatil yaparlarken evlenme teklif etti ve birbirlerinin ailesiyle tanıştılar.

Nişanlısı sıradan bir ofis çalışanı ve 1999 yılında ayrılmadan önce 2 yıllık bir ilişkileri vardı. Mayıs ayında tekrar buluştular ve ilişkilerine yeniden başlayarak nişanlanmaya karar verdiler. Horan erkek arkadaşının ”hem duygusal hem de mantıksal olarak saygı duyulabilecek romantik bir adam,“ olduğunu söylemişti.

Horan Ocak ayında düğün fotoğraflarını çektirecek ve evliliği için hazırlık yapacak, ayrıca Ocak ayının ortasına kadar Clazziquai’nin yeni albümünün tanıtımlarına da devam edecek.

primadonna

Clazziquai‘s Horan will be getting married next March.

According to her label Fluxus Music, she will have her wedding on March 30th at the Seoul Gangnam Renaissance Hotel. Her fiance proposed to her last summer while they were vacationing in Spain, and they have met each others’ parents.

Her fiance is a regular office employee, and they had dated in 1999 for 2 years before they broke up. They met again in May, rekindling their relationship and went on to get engaged. Horan had once said that her boyfriend was ”a romantic guy who is both emotional and logical and can be respected“.

In January, Horan will take wedding photos and prepare for her marriage, and will also be promoting Clazziquai’s new album due mid-January.

27.12.2012 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.