BTS Reveal They Chose ‘Boy In Luv’ As Their Title Song Because Of Girls’ Generation’s Taeyon

BTS Çıkış Parçaları ‘Boy In Luv’ı Girls’ Generation’dan Taeyon Sayesinde Seçtiklerini Söyledi

BTS (Bangtan Boys) uzun süredir beklenen “Boy In Luv” adlı çıkış parçalarının müzik videosunu yayınladı. Çocuklar daha fazla dikkat toplamak için çıkış parçaları olarak bu şarkıyı kullanma kararlarını sonuçlandırmada Girls’ Generation’dan Taeyon’nun da rol oynadığını söylediler.

Çocuklar 11 Şubat’ta yeni mini albümleri ‘Skool Luv Affair’ için Seoul’de bir şova katıldılar. Şovda, Jungkook “’Boy In Luv’ı ilk duyduğumuzda beğendik. Fakat Prodüktör Bang Shi Hyuk bize ‘Bunu niye beğeniyorsunuz?’ diye sordu ve çıkış parçasını olarak ‘Boy In Luv’ı kullanmak ağır geldi. Ama Girls’ Generation’dan Taeyon’nun ‘manly men’den bahsettiğini duyduk ve bunun kader olduğunu düşündük. İşte bu şekilde çıkış parçasına karar verdik.” dedi.

R.A.

Just a few hours ago, BTS (Bangtan Boys) dropped the MV for their long-awaited title track “Boy In Luv” (literal title: “Manly Man”)! To further garner attention, the boys also revealed that Girls’ Generation’s Taeyeon played a part in finalizing their decision to use this song as their title song.
On February 11, the boys attended their showcase for the new mini-album ‘Skool Luv Affair’ in Seoul. At the showcase, Jungkook said, “We liked ‘Boy In Luv’ the first time we heard it. However, Producer Bang Si Hyuk asked, ‘Why do you like that?’ and it felt burdensome to use ‘Boy In Luv’ as the title song like that . . . However, we heard Girls’ Generation’s Taeyeon mention ‘manly men’ and thought this was fate. That is how we decided on the title song.”

11 Şubat 2014 – allkpop

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.