BtoB to star in new reality show ‘Diary’ along with MYNAME, JJ Project, and VIXX

South Korea (대한민국)

BtoB; MYNAME, JJ Project ve VIXX İle Yeni Televizyon Şovu ‘Diary”de Yer Alacak

BtoB, SBS-MTV’nin televizyon şovu ‘Diary’ ile pazartesiden perşembeye her gün hayranlarını ziyaret edecek.

BtoB şovda günlük yaşantılarında olup bitenleri ve sade, şakacı yönlerini açığa çıkararak hayranlarına yakınlaşmayı planlıyor. Grup, Singapur ve Endonezya’daki şovlarının sahne arkası görüntüleri gibi eğlenceli bölümler yayınlayacak.

Şov ilk olarak Kore saatiyle 25 Haziran 16.00’da yayınlanacak. Şovun yapımcısı, yalnızca BtoB’un değil, en yeni bazı grupların yan yana yaşantılarını izleyicilere göstermek için diğer yeni çıkan gruplar MYNAME, JJ Project ve VIXX’in de şovda yer alacağını açıkladı.

ji-young park

BtoB will visit their fans everyday from Monday to Thursday through SBS-MTV‘s reality program, ‘Diary‘.

Through the show, BtoB plans to get closer to the fans by revealing various happenings in their daily lives and their pure, playful charms. The boys will put on fun episodes, including behind-the-scenes footage from their performance overseas in Singapore and Indonesia.

The show will first air on June 25th at 4 p.m. KST. The producer of the show has also revealed that ‘Diary’ will feature not just BtoB but also other rookie groups like MYNAME, JJ Project, and VIXX, to show viewers the lives of some of the hottest rookie groups side by side.

allkpop-21.6.2012

http://img94.imageshack.us/img94/8972/20120620btobdiary1600x3.jpg

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.