Brave Entertainment Teams up With U-KISS’ Agency, NH EMG, for BIGSTAR’s Comeback

Brave Entertainment, BIGSTAR’ın Geri Dönüşü İçin U-KISS’in Ajansı NH EMG ile İşbirliği Yaptı

Onların ajansı Brave Entertainment ile NH EMG’nin çocukların dönüşü için takım olduğunu duyurduğundan dolayı BIGSTAR çok dikkatli bir dönüş yapacak!

Brave Entertainment, ev sahibi U-KISS ve BIGSTAR’ın dönüşü için iki tarafa göre uygun olan bir anlaşma imzaladı.

NH EMG’nin başı Kim Nam Hee işbirliğinin ardındaki nedeni meydana çıkardı ve ”BIGSTAR tutkulu bir şekilde pratik yaptıkları sırada gözüme takıldı. Dans yetenekleri zaten mükemmel bu yüzden daha çok vokallerine ve yabancı dillerinin akıcılığına odaklanacağız. Onlara sonsuz desteğimizi vereceğiz öyle ki onlar da sadece Kore’de değil denizaşırı yerlerde de iyi bir yer almaya hazır olacaklar. ” diye belirtti.

BIGSTAR’ın ikinci albümü “Hang Out” 8 Ağustos’ta çıktığı zaman, BIGSTAR’ın geri dönüşü için Brave Entertainment ve NH EMG’nin mağazalarında ne olduğunu kontrol edin!

YDK

BIGSTAR will be the comeback to look out for as it has been announced that their agency Brave Entertainment has teamed up with NH EMG for the boys’ upcoming comeback!

According to Brave Entertainment, the agency signed an agreement with NH EMG, home to U-KISS and more, to aid the marketing of BIGSTAR’s comeback.

NH EMG’s head Kim Nam Hee revealed the reason behind the collaboration and stated, “BIGSTAR caught my eye with the way they passionately practice, and their dancing ability is already excellent so we will focus more on improving their vocals and foreign language fluency. We will give them our endless support so that they will be ready to take on not only Korea, but overseas as well.”

Check out what Brave Entertainment and NH EMG have in store for BIGSTAR’s comeback when their 2nd mini album ‘Hang Out’ drops on August 8!

30.07.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.