Boyfriend releases Youngmin and Kwangmin’s teaser for comeback

Boyfriend Geri Dönüşü İçin Youngmin ve Kwangmin’in Tanıtım Fotoğrafını Yayınladı

Boyfriend, ikiz kardeşler Youngmin and Kwangmin’in tanıtım fotoğrafını yayınladı!

Fotoğraf Starship Entertainment’ın Twitter’ı aracılığıyla, “2013.01.10, Boyfriend beklenmedik bir dönüş yapıyor! Çekici erkekler olarak geri dönen Youngmin ve Kwangmin’in tanıtım fotoğraflarıyla sizi bu geri dönüş için hazırlıyoruz. Lütfen bize çok destek olun~^^“ kelimeleriyle birlikte yayınlandı.

Grup “Janus“ tanıtımlarını yakın zaman önce tamamladığı için, hayranlar yeni bir geri dönüş haberini alınca şaşırdı. “Janus” grup için büyük bir başarıyla sonuçlandığından, bir sonraki şarkıları da grubun eski ve yeni hayranları tarafından merakla bekleniyor.

primadonna

Boyfriend has released the teaser photo for the twins Youngmin and Kwangmin!

The photo was released through Starship Entertainment‘s Twitter with the words, “2013.01.10, Boyfriend is having an unexpected comeback! Providing you with the teaser for Youngmin and Kwangmin, who came back as homme fatales. Please promote us a lot~^^“.

As the boys recently finished up promotions for “Janus“, fans were surprised to hear about another comeback in store. However, as “Janus” was a huge hit for them, their next track is much anticipated by the group’s old and new fans.

04.01.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.