B2ST Wins #1 + Performances from June 8th ‘Show! Music Core’!

B2ST Birinci Oldu! + ‘Show! Music Core’un 8 Haziran’da Yayınlanan Bölümünden Performanslar

MBC’nin ‘Music Core’u sevilen sanatçıların heyecan verici performanslarıyla dolu haftalık şovuyla bir kez daha geri döndü! Bu akşamki bölümün sunucuları SHINee üyesi MinhoKim So Hyun ve Noh Hong Chul idi.

Birincilik için CLLee Hyori ve B2ST aday gösterildi. Ancak, en sonunda B2ST “Will You Be Okay?” performansı ile bu bölümün kazananı oldu!

MBLAQ gerçek anlamda seksiliğin nasıl olduğunu gösterdiği geri dönüş şarkısı “Smoky Girl” ile sahne aldı. Rainbow“Sunshine” ile sevimli bir dönüş yaptı. Aynı zamanda, Super Junior M üyesi HenrySHINee üyesi Taemin‘in eşliğinde “Trap” şarkısıyla sahne alarak çıkış yaptı. Boys Republic ise “Party Rock” ile uzun zamandır beklenen çıkışını gerçekleştirdi.

Bu bölümde performans sergileyen diğer sanatçılar: 2PM, 4minute, EXO, B1A4, VIXX, Seo In Young, Nine Muses, Dia, 100%, C-Clown, Hello Venus ve Suk Haeng.

Min-Hee Chang^^

MBC’s ‘Show! Music Core’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists with hosts SHINee‘s Minho,Kim So Hyun, and Noh Hong Chul!

The first place nominees were CLLee Hyori, and B2ST, but in the end B2ST won this episode with “Will You Be Okay?”!

MBLAQ took over the stage with their comeback song “Smoky Girl”, showing us what sexy really meant! Rainbow also had their adorable comeback with “Sunshine”. Henry of Super Junior-M had his solo debut with “Trap” featuring SHINee‘s Taemin. Finally,Boys Republic also had their long-awaited debut with “Party Rock”.

Other performers of the night were 2PM, 4minute, EXO, B1A4, VIXX, Seo In Young, Nine Muses, Dia, 100%, C-Clown, Hello Venus, and Suk Haeng.

08.06.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.