Actress Han Chae Young Joins SM C&C

Aktris Han Chae Young SM C&C’ye Katıldı

Dedikodular gerçek oldu, Han Chae Young SM C&C’ye katıldı!

SM C&C onayladı: “Han Chae Young, sadece Kore’de tanınan ama denizaşırı ülkelerde bile iyi bilinen, yeni ve aktif oyunculuk kariyerini SM C&C şirketinde devam etmeye karar verdi.”

“Çeşitli prodüksiyonlarda rol almasına rağmen, Han Chae Young’un güzelliği ve yetenekleri sadece Çin’de bir Hallyu Star olarak lanse edildi. Biz deniz aşırı avantajlarımızı da kullanarak onu sonuna kadar destekleyeceğiz ve ismini tüm Asya’ya duyuracağız, o Asya’nın yükselen aktrisi olabilir.”

Aktrisin sonunda ünlü olabileceği ve yeteneklerini gösterebileceği bir ajans bulduğunu görebiliyoruz ayrıca evi gibi bileceği bir ajans. Üstelik o henüz yeni anne oldu ve sağlıklı bir erkek çocuğuna sahip.

Blingbling*

The rumors turned out to be true as Han Chae Young has officially joined SM C&C!

SM C&C confirmed on the 26th, “Han Chae Young, who is recognized not only in Korea but overseas as well, decided to join SM C&C as she looks forward to her new and active acting career.”

“Through various productions, Han Chae Young has been acknowledged for her visuals and acting ability and is a representative Hallyu actress with popularity even in China. We will take advantage of our overseas business experience and know-hows to give our endless support so that she may rise as an actress across Asia.”

26.09.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.