5 Member Girl Group QUEEN B’Z to Make Their Debut This Month

5 Üyeli Kız Grubu QUEEN B’Z Bu Ay Çıkış Yapacak

Bu ay çıkış yapacak olan çaylak kız grubu QUEEN B’Z kendini tanıttı!

Şirketi JS Entertainment açıklama yaptı, “Soyluluk konseptiyle başlangıç yapacak olan çaylak kız grubu QUEEN B’Z, ayın 29’unda yayınlanacak olan ilk albümü ile K-pop sahnesinde olacak.”

“[QUEEN B’Z] göz alıcı koreografisi ve kadın bakış açısının temsilcileri olarak etkileyici bir çıkış yapacak. Çaylak kız grubu olmanın tutkusuna ve eşsiz bir çekiciliğe sahip olan QUEEN B’Z miziğiyle yaz aylarını hareketlendirecek.

Lider MaeAhRi, ana vokaller Seul Yi ve Jini, rapçiler Aram ve Rumi 4 yıllık çalışmalarının ardından nihayet çıkışlarını yapacaklar.

QUEEN B’Z, çıkış tarihi ayın 29’undan önce 22’sinde video klip teaserını yayınlayacak.

autumn_flower

Get to know the rookie girl group QUEEN B’Z who will be making their debut this month!

Their agency JS Entertainment revealed, “Rookie girl group QUEEN B’Z, who is going for a noblesse concept, will take on the K-pop scene with the release of their debut album on the 29th.”

“[QUEEN B’Z] will make an impressive debut as representatives of the female perspective and with their eye-catching choreography. QUEEN B’Z possesses a rookie girl group’s passion and uniquely captivating charms, and will heat up summer with their music.”

Leader MaeAhRi, main vocalists Seul Yi and Jini, rappers Aram and Rumi, have been training for the past 4 years and will finally make their debut.

QUEEN B’Z will release their MV teaser on the 22nd ahead of their debut on the 29th!

19.07.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.