3 membered TVXQ plans to release a worldwide album

Image and video hosting by TinyPic

TVXQ 3 üyesi ile dünya çapında bir albüm hazırlığında

TVXQ grubu üyeleri Junsu, jaegoong ve Yoochun, Amerikalo pop devleriyle çalışarak dünya çağında bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Kim Hyung Sik ve Timbaland gibi ünlü Koreli ve Amerikan besteci ve müzisyenlerin bu albüme katkıları olacağı belirtildi.

Temsilci, ” Bu albüm projesi için ünlü albüm yayın şirketleriyle işbirliği yapacağız. Albüm dünya çapında bir albüm fakat temel hedefimiz Asya olacak. TVXQ grubunun bu 3 üyesi bu ayın sonlarına doğru kayıt için Amerika yolunu tutabilir. Kim Hyung Sik ile birlikte çalışma planlarımız doğru fakat henüz resmi açıklama daha sonra açıklanacak.” şeklinde konuşma yaptı.

< turkgirl_tr >

Junsu, Jaejoong, and Yoochun of TVXQ are planning to release a worldwide album and walk hand in hand with American pop moguls. Famous Korean and American composers and producers, including, Kim Hyung Sik and Timbaland, are supposed to participate in their new album.

A representative explained, “For this album project, we are going to collaborate with famous album distribution companies. Even though it’s a worldwide album, it’s main target is toward Asia. The 3-membered TVXQ has a large possibility of heading to the U.S later this month to start recording. Plans of working on an album with Kim Hyung Sik are true, but official plans are not ready to be revealed yet.”

(04.06.2010 / Allkpop)

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.