2NE1 Win #1 + Performances from August 15th ‘M! Countdown’!

2NE1 1. Oldu! + ‘M! Countdown’ın 15 Ağustos’ta Yayınlanan Bölümünden Performanslar

Mnet’in ‘M! Countdown’ programı sevdiğiniz sanatçıların heyecan verici performanslarıyla dolu haftalık şovuyla bir kez daha geri döndü! Kim Woo Bin bu akşam programın yeni sunucusu olarak göreve başladı.

Birincilik için Crayon Pop ve 2NE1 aday gösterildi, ancak en nihayetinde 2NE1 “Do You Love Me” ile birinci olarak bu bölümün kazananı oldu!

Bu bölümde, San E “Story of Someone I Know”, B.A.P “Badman”, TASTY “MAMAMA” ve ZE:A “Ghost of the Wind” şarkılarıyla performans sergileyerek sahnelere geri döndüler.

Bu akşam performans sergileyen diğer sanatçılar: Lim Jeong Hee, Kim Hyun Joong, 2NE1, 5dolls, M.I.B, VIXX, Big Star, Crayon Pop, 24K, Lush, Stellar, Kim Greem ve Say Yes.

Min-Hee Chang^^

Mnet’s ‘M! Countdown’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists as well as your new host Kim Woo Bin!

The first place nominees were Crayon Pop and 2NE1, but in the end 2NE1 won this episode with “Do You Love Me”! Congratulations!

On this episode, San E made his comeback with “Story of Someone I Know”, B.A.P returned with “Badman”, TASTY rocked the stage with “MAMAMA”, and ZE:A made their return with “Ghost of the Wind”.

Other performers of the night were Lim Jeong Hee, Kim Hyun Joong, 2NE1, 5dolls, M.I.B, VIXX, Big Star, Crayon Pop, 24K, Lush, Stellar, Kim Greem, and Say Yes.

15.08.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.