2NE1 Members Strike a Pose for Solo Pictorials in 4 Different Fashion Magazines

2NE1 Üyeleri 4 Farklı Moda Dergisinin Solo Fotoğraf Çekimi İçin Poz Verdi

Önümüzdeki ay her bir üyenin resimleri ayrı ayrı 4 farklı dergide yayınlanacağından hayranları 2NE1 resimlerinden 4 doz daha fazla alabilecek!

YG Entertainment moda dergilerinin önümüzdeki sayılarında görebileceğiniz bazı fotoğrafları paylaştı, 2NE1 hayranları mart ayını iple çekiyor.

Dara ‘ELLE‘ dergisi için çekilen ön gösterim fotoğraflarında çekici ve zarif duruşuyla dikkat çekerken, güzellik dergisi ‘Allure‘a poz veren Park Bom iki farklı makyajla karşımıza çıkıyor. CL ise, dikkat çekici dergi ‘Harper’s Bazaar‘a cüretkar pozlar verdi. En küçük üye Minzy, ‘Marie Claire‘ için çekilen fotoğraflarda eğlenceli ve ürkek bir duruş sergiledi.

Dergilerin mart sayıları bu ayın sonundan itibaren satışa sunulacak.

meishenme

Fans will be able to get quadruple the dose of 2NE1 pictorials in the upcoming month as the members have individually featured in four different magazines!

YG Entertainment shared some of the photos you can expect to see on the upcoming issues of the fashion editorials, exciting fans already for the month of March!

Dara looked stunning and refined in her ‘ELLE‘ magazine preview photo, while Park Bom showed two different makeup looks for the beauty magazine ‘Allure‘. CL went bold with an eye catching pictorial in ‘Harper’s Bazaar‘, and maknae Minzy kept it fun and funky with photos for ‘Marie Claire‘.

The March editions of the magazines will be available starting later this month on and offline.

16.02.13 allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.