Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - lee suyg byul - 16-12-2011

Ya Joon ' un yazisi çok kötü. Biggrin
Defterime yazmisti ya E-posta adresini. Biggrin
Bende yanina not düstüm "bir korelinin yazisi, benimkinden de kötü" diye. hysterical
Umarim dogru kisiyi hatirladim. Blush
Bide espri yapiyordu "oo SHINee 'mi Onlar benim arkadasim. " Biggrin Hatta SNSD'den kiz arkadasi oldugunuda iddia etti Biggrin Biggrin
Bide yasini soruyoruz Toanyone (2Ne1) diyor. Biggrin
Tam bizim kafadandi ya. Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 16-12-2011

Bu joon albüm yapsa yok satar kesinlikle hysterical

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Pritnniash' - 16-12-2011

(15-12-2011, Saat: 23:32)Rina demiş ki: Gelmek IS-TI-YO-RUUUM! Aglama
Hacer ablayla face'te fotograflarin altinda konusmaktan eskidiler foograflar Biggrin

Bizde gelmeni istiyoruz, özellikle de beeeen Aglama

Seyhan abla, biz neden pembeyiz bu arada?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 17-12-2011

Joon'u en çok Hacer abla benden dinledi herhalde ahahah
Büsra, sen gittikten sonra ben yarim ingilizcemle çevirmenlik yaptim. Aman yarabbim ne ingilizceydi ama. Kesinlikle ingilizcede sana soracagim sorular var Büsra! Biggrin
Neyse benim dans etme meselem nedir ya? Kim söyledi Basak dans edebilir diye, ben kim dans etmek kim!! Biggrin
Ayrica Joon'un yazisi o kadar kötü degil ya, bana mi öyle geliyor yoksa? Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 17-12-2011

simdi hepinizden tek tek alinti yapsam, 1 sayfa sadece bana ayrilir hysterical Basak tatlim dans meselesinin fikir babasi sey pardon annesi benim Biggrin Büsra ne fikri vereyim sana, bana sorsan Sg Wannabe derim baska bisey demem, ama bu aralar suju da olabilir hysterical Seyhan abla, bu albüm isini düsün bak cidden yok satar.. Köse olursun valla Biggrin Ticarete dökelim bu isi Biggrin Rinacigim, o fotolarin dili olsa da konussa diyecegim de, konusacak yerleri kalmadi zavallilarin hysterical Ama bence sikayetçi degiller, dert etme Abaza

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 18-12-2011

(17-12-2011, Saat: 1:09)Baseka demiş ki: Joon'u en çok Hacer abla benden dinledi herhalde ahahah
Büsra, sen gittikten sonra ben yarim ingilizcemle çevirmenlik yaptim. Aman yarabbim ne ingilizceydi ama. Kesinlikle ingilizcede sana soracagim sorular var Büsra! Biggrin
Neyse benim dans etme meselem nedir ya? Kim söyledi Basak dans edebilir diye, ben kim dans etmek kim!!
Ayrica Joon'un yazisi o kadar kötü degil ya, bana mi öyle geliyor yoksa? Biggrin

En son ayse tuba yapiyordu diye hatirliyorum ben çevirmenligi. Sor basagim sor Biggrin
Kesinlikle hacerin fikri dans isi.
Siz birde benim yazimi görün.

(17-12-2011, Saat: 12:16)anamaya demiş ki: simdi hepinizden tek tek alinti yapsam, 1 sayfa sadece bana ayrilir hysterical Basak tatlim dans meselesinin fikir babasi sey pardon annesi benim. Büsra ne fikri vereyim sana, bana sorsan Sg Wannabe derim baska bisey demem, ama bu aralar suju da olabilir hysterical Seyhan abla, bu albüm isini düsün bak cidden yok satar.. Köse olursun valla Biggrin Ticarete dökelim bu isi Biggrin Rinacigim, o fotolarin dili olsa da konussa diyecegim de, konusacak yerleri kalmadi zavallilarin hysterical Ama bence sikayetçi degiller, dert etme Abaza

Sg wannabe'yi hala dinlemedim desem bana kamikaze ile dalmazsin heralde Biggrin sarki sözüde getiricem. birlikte okuruz artik.

Seyhan abla ya benim bir arkadasim bizde kalsinlar diyor. en fazla iki kisi ve istedikleri kadar. olur mu?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 19-12-2011

(18-12-2011, Saat: 19:25)Useobwa*-* demiş ki: Sg wannabe'yi hala dinlemedim desem bana kamikaze ile dalmazsin heralde Biggrin sarki sözüde getiricem. birlikte okuruz artik.

Çok hosuna gitti herhalde sana kamikaze dalisi yaparim demem Biggrin sen iste o da olur hysterical

Seyhan abla ablam da gelebilir bulusmaya.. Nicki Kimnamgilmania. Ekle sen istersen, gelip gelmeyecegini cumartesi ögrenecez artik Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 19-12-2011

Ekledim

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - biomesra - 19-12-2011

Gelecegim kesin degil ama sunu sormak istiyorum...

-Kafenin içindemi yoksa bahçesinde mi vakit geçirecegiz ??

Heart

Huh

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 20-12-2011

(19-12-2011, Saat: 23:02)biomesra demiş ki: Gelecegim kesin degil ama sunu sormak istiyorum...

-Kafenin içindemi yoksa bahçesinde mi vakit geçirecegiz ??

Heart

Huh
Kafenin içinde olacagiz.Artik havalar serinlediSmile