Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 15-12-2011

Büsra! Ingilizce'de yardimlarini alicam bende anlasmaya çalisicam. Simdiden anlasalim Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 15-12-2011

Hehe ^^ tamam tamam hallederiz Biggrin
Aklima joon geldi birden. gidene kadar ben çevirmistim, kulagima fisildiyordu falan Biggrin
ahh umarim tekrar gelirler.

Seyhan ablaa! misafirlerden ev bulamayan var mi?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Je Soo - 15-12-2011

Beni de yazin *-*

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 15-12-2011

(15-12-2011, Saat: 18:03)Useobwa*-* demiş ki: Hehe ^^ tamam tamam hallederiz Biggrin
Aklima joon geldi birden. gidene kadar ben çevirmistim, kulagima fisildiyordu falan Biggrin

Daha gelmediler.Onlarin kalacaklari yer var.Ama Türk kültürünü ve aile yapisini merak ettikleri için isteyen arkadaslarin yaninda misafir olacaklar.
Söylerim Joon'a gelir Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Pritnniash' - 15-12-2011

Seyhan abla ben neredeyim Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 15-12-2011

(14-12-2011, Saat: 20:40)Useobwa*-* demiş ki: Tam benim istedigim yas araligi Biggrin Ingilizceleride iyidir. oh süper Biggrin
Artik sizde korece konusursunuz bizde imreniriz Rolleyes
Bi aksilik olmazsa gelicem insallah. Kaçmaz bu firsat.
Hem belki size sarkida söylerim Shy
her ne kadar iyi olmasamda Biggrin

Sen sarki söyle yine de, ama bana söyleyecegini de unutma Abaza Çekecem seni kiyiya köseye, yalniz söyleyecen bana : baskasina söylersen küserim, bak kapris yaparim hysterical Bildigim bir sarki söyle, söz ben de eslik edecem sana.. Basak da dans eder bize Onay allahim ne Joon'mus.. Çocuk gitti efsanesi devam ediyor hysterical

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 15-12-2011

(15-12-2011, Saat: 21:18)Pritnniash´ demiş ki: Seyhan abla ben neredeyim Biggrin
Basak+2 de ama hemen ekliyorum.Smile

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Rina - 15-12-2011

Gelmek IS-TI-YO-RUUUM! Aglama
Hacer ablayla face'te fotograflarin altinda konusmaktan eskidiler foograflar Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 16-12-2011

(15-12-2011, Saat: 21:11)seyhan demiş ki:
(15-12-2011, Saat: 18:03)Useobwa*-* demiş ki: Hehe ^^ tamam tamam hallederiz Biggrin

Daha gelmediler.Onlarin kalacaklari yer var.Ama Türk kültürünü ve aile yapisini merak ettikleri için isteyen arkadaslarin yaninda misafir olacaklar.
Söylerim Joon'a gelir Biggrin

Bi arkadasim istiyor da onlarda kalmalarini. evde babaannem olmasa ben hepsini bize davet ederdim Biggrin
Gelsiin Biggrin geçen sefer çok az kalmislardi

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 16-12-2011

(15-12-2011, Saat: 21:19)anamaya demiş ki:
(14-12-2011, Saat: 20:40)Useobwa*-* demiş ki: Tam benim istedigim yas araligi Biggrin Ingilizceleride iyidir. oh süper
Artik sizde korece konusursunuz bizde imreniriz Rolleyes
Bi aksilik olmazsa gelicem insallah. Kaçmaz bu firsat.
Hem belki size sarkida söylerim Shy
her ne kadar iyi olmasamda Biggrin

Sen sarki söyle yine de, ama bana söyleyecegini de unutma Abaza Çekecem seni kiyiya köseye, yalniz söyleyecen bana : baskasina söylersen küserim, bak kapris yaparim hysterical Bildigim bir sarki söyle, söz ben de eslik edecem sana.. Basak da dans eder bize Onay allahim ne Joon'mus.. Çocuk gitti efsanesi devam ediyor hysterical

Hacev, çek beni kenara Biggrin ama hangi sarkiyi söyleyecegimi bilmiyorum. fikir ver bari. Basak da arkaplan dansçisi olur.
Joon dimi? bi geldi bi ingilizce konustu ben sok oldum. meger toronto üniversitesinde okuyormus ahaha Angel