Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 10-12-2011

(08-12-2011, Saat: 19:43)lee suyg byul demiş ki: Hayir sizlerle olmayi çok seviyorum Hacer Unnim. Heart Bende sizleri çok özledim Seyhan ablacim. cry Senin yerinde bende ayri biliyorsun. Hersey Agape Cafenin konusunu açmanla basladi. Kalp
Ben sessiz biri olunca varligim anlasilmiyor. Biggrin Sosyal bir birey degilim malesef geldigimde sizlere yakinlik gösteremiyorum Aglama bundan dolayi beni mazur görün. cry
Bir aksilik çikmasindan korkuyorum ama gelicem Basak. Opucuk
Senin varligin yeter.Ne demek yakinlik gösteremiyorum.Bak bu kadar kisi seni biliyorsa demek ki varligini hissetmisler .Hem sen olmayinca- geçen bulusmada- kimse güzel fotograf çekemedi.Bu kez kendini yalniz hissetmeyeceksin.

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Maria - 10-12-2011

(06-12-2011, Saat: 17:45)lee suyg byul demiş ki: Bende Korece bilmiyorum.
Eniyisi gelmemek.
Zaten gelince kendimi hep kötü hissediyorum.
Nedense yalnizlik çok hissettiriyor kendini. cry

Lafa bak hele. Tongue Gel tabii ki. ^^

(09-12-2011, Saat: 20:51)anamaya demiş ki: Tesekkürler arkadaslar Smile Melissaa fotografsiz olur mu ? Bu defa daha çok foto çekecez, orasi kesin Biggrin Ayse tuba'yi bi kere bol bol göreceksin fotolarda hysterical

Gicik. BiggrinBiggrinBiggrin Nasil da unutmamis. :P

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - lee suyg byul - 10-12-2011

(10-12-2011, Saat: 0:45)kiday baksi demiş ki:
(06-12-2011, Saat: 17:45)lee suyg byul demiş ki: Bende Korece bilmiyorum.
Eniyisi gelmemek.
Zaten gelince kendimi hep kötü hissediyorum.
Nedense yalnizlik çok hissettiriyor kendini. cry

Ben de Korece bilmiyorum ama bulusmalar için sehir sehir dolasiyorum. Bence bulusmaya katilmalisin...Smile

Sizi korece biliyorsunuz saniyordum. Blush
Sizin katildiginiz bulusmalar zaten insani gitmeye tesvik ediyor katilacagim. Onay

(10-12-2011, Saat: 0:53)seyhan demiş ki:
(08-12-2011, Saat: 19:43)lee suyg byul demiş ki: Hayir sizlerle olmayi çok seviyorum Hacer Unnim. Bende sizleri çok özledim Seyhan ablacim. cry Senin yerinde bende ayri biliyorsun. Hersey Agape Cafenin konusunu açmanla basladi.
Ben sessiz biri olunca varligim anlasilmiyor. Biggrin Sosyal bir birey degilim malesef geldigimde sizlere yakinlik gösteremiyorum Aglama bundan dolayi beni mazur görün. cry
Bir aksilik çikmasindan korkuyorum ama gelicem Basak.
Senin varligin yeter.Ne demek yakinlik gösteremiyorum.Bak bu kadar kisi seni biliyorsa demek ki varligini hissetmisler .Hem sen olmayinca- geçen bulusmada- kimse güzel fotograf çekemedi.Bu kez kendini yalniz hissetmeyeceksin.
Tesekkür ederim ablacim. Heart
Gelirsem bol bol fotograf çekicegim. Blush

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - yonghwa_sima - 10-12-2011

gelmeye çalisicam insallah

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 12-12-2011

(10-12-2011, Saat: 17:49)yonghwa_sima demiş ki: gelmeye çalisicam insallah

BekliyoruzOnay

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 12-12-2011

12 gün kaldiii Biggrin gün sayiyorum artik. Sabirsizliktan ölmek üzereyim Biggrin
Seyhan abla kaç kisi gelecek biliyor musun? yada yas araliklari neler mesela?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 12-12-2011

(12-12-2011, Saat: 20:32)Useobwa*-* demiş ki: 12 gün kaldiii Biggrin gün sayiyorum artik. Sabirsizliktan ölmek üzereyim Biggrin
Seyhan abla kaç kisi gelecek biliyor musun? yada yas araliklari neler mesela?

10 kisi 5 erkek 5 kiz lise ve üniversite ögrencileri... Isteyen, hafta sonu için yatili misafir kabul edebilecek.

Bu arada misafirlerimiz bizim için yemek yapacaklar...

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Rina - 12-12-2011

Ouff! T.T Bir gün kesinlikle gelecegim! Aglama
Bilgisayarda para da kalmadi! Arama yapilmiyor! Eger o gün olursa Antakya'ya gelebilme sansimiz olursa,umarim olur yaniniza gelecegiz! Bir süpriz olabilirr! Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Maria - 12-12-2011

Kimmis bu Rina? :P Haha. Biggrin

Yemek de mi yapacaklar ne güzel. ^^