Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Je Soo - 26-12-2011

Hanimlar Samuel ile Christopher'i biz almayi planliyoruz. karismayin onlara Biggrin
Geriye zaten çok fazla kimse kalmadi, Büsra geriye kalanlari sen al. Basak ben bu arada Beste'nin üyeliginden yaziyorum saygilar BiggrinDD

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 12:34)lee suyg byul demiş ki: Bu nasil sarilistirki çekemedim ya. Biggrin Biggrin Biggrin
[Resim: pb110084e.jpg]

(26-12-2011, Saat: 19:14)Rina demiş ki: Sen gel de bulusmaya, ben bohçami hazirlar gelirim hayatim Biggrin Kaçariz birlikte hysterical Artik, kiymetimi bilmeyen bazi koreafanslilar da anlar belki degerimi Dodgy Isim vermiyorum, onlar kendini gayet iyi biliyor.. Iple çekecegim o günü hayatim, seni görmeyi çok özledim Opucuk

Tatlim çekememen gayet normal, orada öyle bir korktum ki, kendimi kaybettim resmen.. Basaga zor sarildim yoksa düsüyordum.. gülmem de kendime.. Mahvoldum resmen Biggrin

Rina, hayatim ilk göz agrinim yani Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 26-12-2011

Yaa biz istiyorduk onlarii Biggrin yabanci dil sinifi olarak sahiplendik onlari Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 26-12-2011

bir sey soracagim Smile
korelilerin burda kaldigi sürece onlarla yapabiliecegimiz hiçbir sey yok mu ?
mesela yemek olsun, küçük bir gezi olsun.
ben doyamadim ya onlara Sad

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 26-12-2011

Ablacim, o surat ifadeni hiç unutmayacagim zaten.
Bösra. Bak anlasma yapalim. ben 2 gündür babami ikna etmek için kendimi yirtiyorum sirf Samuel'le Chris'i alabilelim diye. Oyunbozanlik etme. Hacer abla kiz Bösra'ya onlari biz alicaz Sad

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 20:17)kimbumhyun demiş ki: bir sey soracagim Smile

Ben bugün Cafeye gittim, alisveris merkezinden yeni gelmislerdi. Ama sansliysan gittiginde orda bulabilirsin onlari. yemek vakitleri genelde cafedeler. Git sansini dene derim Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 20:42)Baseka demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 20:17)kimbumhyun demiş ki: bir sey soracagim Smile

Ben bugün Cafeye gittim, alisveris merkezinden yeni gelmislerdi. Ama sansliysan gittiginde orda bulabilirsin onlari. yemek vakitleri genelde cafedeler. Git sansini dene derim Biggrin

ben bugünden sonra kafede olmayacaklar diye biliyordum ?
sen konustun mu onlarla bu konuda Smile
bir de yemek saati derken mesela 1 gibi falan mi ? sen saat kaçta gittin aceba ?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - lee suyg byul - 26-12-2011

Ne güzel evlere konuk edin ne sanslisiniz ya. Dodgy
Rica ederim Seyhan ablam benim. Opucuk
Ben daha çok çekerdim ama iste makinam bozulmus. cry
Bu beni son görüsünüzdü.
Sizlerle son bulusmam.
Korelileri son görüsüm.
Ailem izin vermiyor bundan ziyade artik katilmamak benim kararim.
Hepiniz 28 ocakta süper bir gün geçirin.
Gülün eglenin. Bol bol da resim çekin. Biggrin
Evlere davet edincekler de fotograflar çekin bol bol. Blush

Ben 2.30 gibi gittim. Ben gittigimde orda degillerdi.
1 civari orda oluyorlarmis. Özgür abi öyle dedi Biggrin
Samuel'in söyledigine göre 3 gün biryere çikmayacaklardi. Gitmisler ama bugün, yanilmisiz yani Biggrin

tesekkür ederim ^^
ben yarin ugramaya çaliscagim umarim orada olurlar Smile