Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 26-12-2011

Hacer ve Nazlican fotograflar için tesekkür ederim.Sen de olmasan Nazlicanim beni kimse çekmiyecek.Varsa yoksa Sam.Sam....

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Rina - 26-12-2011

Halli Galli, Yut, Dibi dibi dip

Ahaha bunlar nasil bir tür oyun yaa! Biggrin Fotograflari izlerken bile ne kadar eglenceli oldugunu görebiliyorum..Biggrin 28 Ocak'ta olan bulusmaya Antakya'ya gelecegiim! Ben ve Yarem! Hem oh tatile denk düsüyor! Biggrin 8. Korea-Fans Hatay bulusmasinda görüsürüz insallah! Biggrin Hacer abla o gün seni ben kaçiricam! Biggrin
Çok eglenmissiniz... Su Sam ile tanismayi isterdim dogrusu Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 3:58)özgü demiş ki: Büsra çok heyecanliydi bu bulusma için çok güzele benziyor. Seyhan ablamin birlestirme gücüne saglik kiki.

Hehe evet çok heyecanliydim özgüm ama gerçektende degdi. çok eglendim uzun zamandir bu kadar güzel vakit geçirmemistim Biggrin

Ne mi yazdim? ahaha biraz uzun oldu ama..
Dün yazdim bunu ve hepsine ayni mesaji gönderdim hysterical
Ne üsengecim Biggrin Bu arada chris acayip tatliydi diyemeden geçemicem :redface:

[spoiler]
(I may write your mail adresses wrong, if they're wrong please correct them, I wanna keep in touch with you all ^^)

Ahh~ I was so tired that i couldn't send a message yesterday as i promised.
as soon as i came from course, i decided to send it .
By the way, it would be good if i introduced myself to you all again ㅋㅋㅋ
I said ''all'' because i took your e-mail addresses randomly.
I forgot taking addresses from whom so i sent this message to you all ㅋㅋ

whatever..
I'm Busra who had glasses and wore red hat (actually it's not hat, it's just a kind of hat ㅎㅎㅎ)
If you don't remember me, i am able to send you a photo of mine.
My name is orginally written Büsra but there is no ''ü'' and ''s'' in english
I'll start by introducing myself deeply
My major is english in my high school. I mean i study in foreign language class.
I wanna study Korean&Chinese Language and Literature at university
My dream is to be a translator.
Now I'm translating something nice ㅋㅋ
i believe all Dreams will come true
some friends of mine call me ''Pikachu or Molly'' Biggrin
My korean name is Minyoung which my korean friend gave me.
but you can call me whatever you want..
im a girl who knows many language.. -- cuz im using Google Translate Biggrin
Ok, that was my introduction

Let's introduce yourself to me again cause i couldn't know all of you completely

Ahh~ It was such a wonderful day that we had so much fun ^^
We played funny games together and the meal which you prepared for us was so delicious
but I dislike eating meat so i couldn't eat them all.
Did you like the dessert which is called Künefe?
I really enjoyed doing this but the time which given us was quite short ㅠ.ㅠ
so we were not able to talk much.
By the way, I'm looking for families for you to stay one night with in iskenderun.
My hometown is iskenderun which is located in the west coast of Hatay.
If you wanna stay with a turkish family just tell me, i may find one ^^
Actually, I want you all not to go to korea ㅋㅋ
Visit my hometown too. Jebaaal ㅠ.ㅠ

I found only ha shin on facebook, so please give me your facebook adresses if you got.
I send the same message to you all ,yet it will be good if you reply me personal.
But you can also reply this as a group kkk~

Ohh, this was quite long :O
If you write long reply to me, you will make me so much happy ^^
(If you don't understand my sentences, just tell me. I can tell you it with another way or more simple way)
I hope you will never get bored of reading my messages ^^
Saranghaeyoooo~ <3
Lots of love from Busra (Kisses-Hug)

I almost forgot, If you want some gifts from turkey, just let me know your addresses ^^
I can send you gifts which you wanna buy ㅋㅋ

~Contacts~
Facebook:
Messenger:
Reklam yapmak istemiyorum Biggrin

[/spoiler]

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 26-12-2011

Bu arada ben 8 kisi için ev ayarladim Biggrin ama daha korelilere söylemedim. Alicak olan var mi?
Hepsi bizim siniftan alicaklarin Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 18:19)Useobwa*-* demiş ki: Bu arada ben 8 kisi için ev ayarladim Biggrin ama daha korelilere söylemedim. Alicak olan var mi?

ben su anda bu konuyu görüsüyorum ailemle ama büyük ihtimalle alacagim Smile
kaç kisi kaldi geriye ?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 17:21)seyhan demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 14:56)kimbumhyun demiş ki: ben bugün gitmek istiyorum yanlarina
amadogru olur mu bilmiyorum
biz tam vedalasamamistik vedalasmam gerek ya Sad

Gidebilirsin .Bence yanlis bir sey yokOnay

seyhan abla ben gidemedim dershanem vardi Sad
aceba nerede olacaklar 2 hafta boyunca ?
tekrar görüsme ihtimalimiz var mi aceba ?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 17:48)Rina demiş ki: 28 Ocak'ta olan bulusmaya Antakya'ya gelecegiim! Ben ve Yarem! Hem oh tatile denk düsüyor! Biggrin 8. Korea-Fans Hatay bulusmasinda görüsürüz insallah. Hacer abla o gün seni ben kaçiricam! Biggrin

Sen gel de bulusmaya, ben bohçami hazirlar gelirim hayatim Biggrin Kaçariz birlikte hysterical Artik, kiymetimi bilmeyen bazi koreafanslilar da anlar belki degerimi Dodgy Isim vermiyorum, onlar kendini gayet iyi biliyor.. Iple çekecegim o günü hayatim, seni görmeyi çok özledim Opucuk Ayrica Seyhan abla sana da ask olsun yani.. Benim çektiklerimin içinde yok musun sen simdi ? sana da küstüm.. Bundan sonra kendinize baska fotografçi bulun Aglama

(26-12-2011, Saat: 18:22)kimbumhyun demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 18:19)Useobwa*-* demiş ki: Bu arada ben 8 kisi için ev ayarladim :D ama daha korelilere söylemedim. Alicak olan var mi?
Hepsi bizim siniftan alicaklarin :D

ben su anda bu konuyu görüsüyorum ailemle ama büyük ihtimalle alacagim :)
kaç kisi kaldi geriye ?

Yalniz alacak olan 2 kisi olarak almaliymis. tek tek olmuyormus :/
bunuda söyle istersen. Biz ikiserli gruplari falan bile ayarladik ahaha :D

(26-12-2011, Saat: 18:47)Useobwa*-* demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 18:22)kimbumhyun demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 18:19)Useobwa*-* demiş ki: Bu arada ben 8 kisi için ev ayarladim Biggrin ama daha korelilere söylemedim. Alicak olan var mi?

ben su anda bu konuyu görüsüyorum ailemle ama büyük ihtimalle alacagim Smile
kaç kisi kaldi geriye ?

Yalniz alacak olan 2 kisi olarak almaliymis. tek tek olmuyormus :/
bunuda söyle istersen. Biz ikiserli gruplari falan bile ayarladik ahaha Biggrin

a öyle mi. tesekkür ederim haber verdigin için. en iyisi konuyu yeniden açmak Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Rina - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 18:36)anamaya demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 17:48)Rina demiş ki: 28 Ocak'ta olan bulusmaya Antakya'ya gelecegiim! Ben ve Yarem! Hem oh tatile denk düsüyor! Biggrin 8. Korea-Fans Hatay bulusmasinda görüsürüz insallah. Hacer abla o gün seni ben kaçiricam! Biggrin

Sen gel de bulusmaya, ben bohçami hazirlar gelirim hayatim Biggrin Kaçariz birlikte hysterical Artik, kiymetimi bilmeyen bazi koreafanslilar da anlar belki degerimi Dodgy Isim vermiyorum, onlar kendini gayet iyi biliyor.. Iple çekecegim o günü hayatim, seni görmeyi çok özledim Opucuk Ayrica Seyhan abla sana da ask olsun yani.. Benim çektiklerimin içinde yok musun sen simdi ? sana da küstüm.. Bundan sonra kendinize baska fotografçi bulun Aglama

Gelicem o gün... Banane! Biggrin 1 kere yaramazlik yapalim o kadar da olsun yani..Biggrin Ilk bnulusmayi hatirladim da ilk seni görmüstük içeriye girer girmez =D